/ / 9 Cīnies tikai ar meitenēm ar cirtainiem matiem saprot

9 Cīnās tikai meitenes ar cirtainiem matiem saprot

pūdelis

Ikviens vienmēr jums pastāstīs, cik viņas ir skaudīgsjūsu dabīgās cirtas. Un jā, jūs zināt, ka viņi visi ir pārsteidzoši. Bet, ja jūs neesat dzimis ar spirālēm, jūs, iespējams, nezināt, cik daudz pūļu tas nepieciešams, lai jūsu mati tiktu pārbaudīti. Nopietni, tas ir daudz darba. Šeit deviņas cīņas saprot tikai meitenes ar cirtainiem matiem:

1. Nepareizs griezums padara jūs izskatu pūdeli. Griešanas cirtas ir māksla, un viens nepareizs šķēru gabals nozīmē, ka jums būs nodarbojas ar pūkains matiem mēnešiem.

izmantojot GIPHY

2. Brushing nav risinājums. Svētā mezgli. Tikai mēģiniet strādājot suku ar sausiem cirtainiem matiem. Jā, mēs tā domājām.

3. Cilvēki dažreiz pieņem, ka jūs esat "netīrs". Tikai tāpēc, ka jūsu matu tekstūra ir nedaudz er, savvaļas, nenozīmē, ka neesat perfektiprofesionāls un apkopots. Bet jūs labāk uzskatu, ka jūs tiešām nosusējat savas daļas, ja esat saņēmis darba interviju vai datumu. Kas ved uz mums ...

4. Jūs darīsiet visu, lai aizsargātu izgāšanos. Nekādā gadījumā jūs nenokļūstat ārā, kad tā nokāpj lietus.

5. Matu mazgāšana ir PROCESS. Jums ir savs čokurošanās uzlabojošais šampūns,dziļi nostiprinoša maska ​​(jo cirtas ir sausas, cilvēki), kā arī koka stila izstrādājumi (kas jāievieto pareizā secībā), lai nodrošinātu, ka jūs neuzkrītoja pēc dušas.

izmantojot GIPHY

6. Tādēļ jūs to darāt tikai vienu reizi nedēļā. Kā jūs dzīvotu bez sausa šampūns ?!

7. Sleeping par mitriem matiem ir viena no lielākajām kļūdām jūs varat veikt. Kad notiek šī neveiksmīgā situācija, jūs pamosties ar līkumiem visās nepareizajās vietās, tāpēc ir jāizmanto difūzijas sprausla uz jūsu pūtēja.

8. Mitrums ir jūsu nemesis. Vasara ir vissliktākais gada laiks cirtainiem matiem, jo ​​karsts un tvaikojošs laika apstākļi izraisa lielu frizzu. Gaišajā pusē, jūs esat pilnveidojis savu augšējo mezglu.

9. Cilvēki ar taisniem matiem pastāvīgi stāsta, ka viņi ir greizsirdīgi par jūsu cirtas. Un labi, kaitinošas, jo dažreiz var būt jūsu slēdzenes, ir kaut ko teikt par perfektu cirtainu matu dienu. ~ Ievietojiet matu klipus emocijās šeit. ~

Gifs pieklājīgi no giphy.com

Pievērs uzmanību: