/ / 6 veidi, kā mūzika ir piemērota jūsu treniņam

6 veidi, kā mūzika ir piemērota jūsu treniņam

Tas, vai jūs vadāt mūzikas festivāluvasarā vai gaidot savu iecienītāko dziedātāja jauno singlu iTunes, jūs varētu būt pārsteigts, uzzinot, ka jūsu mīlestība uz melodijām patiešām var palīdzēt uzlabot jūsu fitnesa līmeni. Šeit ir seši veidi, kā mūzika var palīdzēt jums sasniegt šūpošanos:

Jūs iestatīsit labāku tempu. Pētījums žurnālā Medicīna un zinātne sporta un vingrinājumos konstatēja, ka velosipēdisti vienlaikus pedāļus spēlēātrums, jo melodija beat ziņoja mazāk diskomfortu. Eksperti saka, ka tas pats attiecas uz skriešanu; kad jūs gaida ātrumu, tas ir sinhronizēts ar mūziku, jūs veiksiet labāk. Lejupielādējiet lietotni, piemēram, SpringMove, kas izveido atskaņošanas sarakstus, pamatojoties uz jūsu ātrumu un mūzikas iestatījumiem.

Jūs strādājat grūtāk. Kad jums ir nepieciešams izsūknēt pēdējo rep, sūknis upsavu mūziku - burtiski. Nesenais pētījums atklāja, ka, kad mūzika bija visaugstākajā apjomā, sievietes varēja veikt septiņas papildu kāju preses, nekā tad, kad tas bija viszemākajā apjomā.

Jūs ilgsit ilgāk. Bruneļa universitātes pētījums atklāja, ka klausotiesmūzika palielina savu izturību par 15 procentiem, īpaši sirdsdarbības laikā. Tātad, vai tas ir pēdējā jūdze uz skrejceļš vai pēdējā griešanās klases kalna, pētnieki konstatēja, ka mūzika palīdzēja treneriem saglabāt pozitīvu attieksmi pret intensīvu fizisko aktivitāti.

Jūs jutīsieties mazāk izsmelti. Jūs zināt, kā labs atskaņošanas saraksts var izdarīt smagu treniņu šķiet piepūles? Pētījumi Nacionālās Zinātņu akadēmijas darbi konstatēja, ka klausoties mūziku ne tikai novērš jūs no tā, cik smagi jūs strādājat, bet arī padara fizisko piepūli mazāk nogurdinošu.

Jūs redzēsit labākus rezultātus. Cits pētījums atklāja, ka cilvēki, kas klausījāsSavstarpēji izvēlēta motivējošā mūzika rezistences treniņu laikā uz četrām nedēļām redzēja lielākus uzlabojumus nekā tie, kuri vispār nemācījās. Plānojiet savu atskaņošanas sarakstu, pirms nokļūstat sporta zālē, jūs ietaupīsiet laiku, spēlējot ar iPod, un nodrošiniet, ka jūs mīlat katru dziesmu, kas nāk klajā.

Jūs turpināsit pārvietoties pēc. Saglabājiet dažas melodijas, kad pēc garā treniņa jūs pieskaras putu veltnim. Pētījums Strength and Conditioning Research Journal konstatēja, ka sportisti, kas klausījās motivācijasmūzika atveseļošanās laikā, visticamāk, pēc tam pārietu, piena skābju attīrīšana no savas sistēmas strauji pieauga, un tām bija zemāks uztveršanas līmenis nekā tiem, kas klausījās mūziku.

Iegūstiet savu festivāla treniņu ar bezmaksas fitnesa nodarbībām!
Sieviešu veselība un 24 stundu ilgs laiks ir saistītas ar nedēļas nogali (18.-20.aprīlis) mūzikas un treniņu nodarbībām, kas ir iedvesmotas no visiem vasaras mūzikas festivāliem.

Veikt pārtraukumu no mūzikas un pievienojies mumspapildinošas treniņu nodarbības, kurās ir mūzikas sirds sūkšana, pārsteidzoši treneri, festivālu iedvesmotie dāvanas un daudz ko citu! Visi dalībnieki saņems arī gadu ilgu žurnāla Women's Health abonēšanu.

Pievienojieties mums BEZMAKSAS treniņu nodarbībām, kurās ir sirds sūkšanas mūzika, pārsteidzoši treneri, festivālu radītie dāvanas un daudz ko citu!

Klases ietver:
Piektdiena, plkst. 4:18 plkst. 9:00: Zumba®
Sestdiena, plkst. 4/19 plkst. 8.00: cikls
Sestdiena, plkst. 4:19 plkst. 9.00: U-JAM FITNESS®
Sestdiena, 4/19 plkst. 10: LES MILLS BODYPUMP ™
Svētdiena 4/20 pie 9:00: Zumba®

Adrese: 42900 Jackson St, Indio, CA 92203
RSVP uz [e-pastu aizsargāts]

Plus ievadiet iespēju laimēt sieviešu veselībuFestivāla izdzīvošanas komplekts: ar Bubi ūdens pudeli, KIND bāriem, DINRAPS Poncho, COOLA Sport sauļošanās līdzekli, piedzēries Elephant Umbra Sheer Fiziskā aizsardzība, Japonesque grims, Tightline ūdensizturīgs tušu, Health Warrior Chia bāri, Shape Up saīsnes kopija no Jen Ator, The Nākamais Fitness Star DVD un daudz ko citu. Noklikšķiniet šeit, lai ievadītu!

Iegūstiet plašāku informāciju par 24 stundu fitnesa dalību vai lejupielādējiet bezmaksas caurlaidi šeit.

Pievērs uzmanību: