/ / 5 Lielas stiprākas, tonizētas pīķa perkas

5 lielas perks ar spēcīgu, tonizētu butt

Zābaciņi satver lielu uzmanību.

Kurš zina, kāpēc viņi kādreiz nokļuvuši nouzmanības centrā Gleznas ir mūsu lielākā muskuļu grupa, un gandrīz katra kustība, kas veikta ar viņa apakšējo ķermeni, prasa to aktivizēt. Plus, lai norādītu acīmredzamu: stingrs, atceltas muca ir nopietni seksīgi.

Bet jūsu aizmugure ir maldinoši grūtivilciens. Sākotnēji daudzas sievietes cieš no "gūžas amnēzijas", kas ir stāvoklis, kurā glutētie muskuļi darbojas kā ... labi, tāpat kā laiski ēzeļi. Sakarā ar to, ka stundas mēs sēdējam aiz galdiņiem un priekšā ekrāniem - un to papildināja nepietiekama apmācība - glute muskuļi galu galā sitback uz saviem haunches un ļaujot hamstrings un muguras lejas muskuļus pārņemt savu galveno darbu paplašināt gūžas un rotē mūsu jostasvietas to rozetēs. laika gaitā tas var novest pie sāpēm mugurā, gūžas vai ceļa locītavās, kā arī nopietnu pankūka muca.

Ja jums vēl nav skaidrs, kāpēc jūs varētu to izdarītVēlaties tonēt un pastiprināt savu aizmuguri, mēs esam ieguvuši vēl piecus lielākus iegulstus no mērķauditorijas jūsu stropes. Izlasiet tos zemāk, un pēc tam lielā asti to ar mūsu pasakaino butt-workouts vertikālo, kur jūs varat atrast tonnas vingrinājumus, lai dotu jums nepieciešamais impulss.

Paaugstina seksuālo apelāciju
Pētījumi liecina, ka mazāka jostasvieta unlielāka gūžas apkārtne darbojas kā magnēts pretējā dzimuma daļā lielākajā daļā kultūru un vairāku paaudžu. "Cilvēka estētika, kas liek mums izskatīties labi, ir mazāk par ķermeņa svaru un vairāk par jūsu ķermeņa proporcijām un attiecībām," saka Pīlons. Pilonu stiprināšana un attīstīšana ir viens no veidiem, kā to panākt.

Pilnvaras jūsu ķermenī
Glutes ir zināmas fitnesa aprindās kā jūsuķermeņa dzinējs, ne tikai tādēļ, ka viņi "ir lielākā muskuļu grupa organismā, bet arī tāpēc, ka viņi" iesaistīti lielākajā daļā sporta spēļu, "saka Bret Contreras, C.S.C.S., līdzautors Spēcīgas līknes: sievietes ceļvedis, kā veidot labāku pēdu un ķermeni. Glutes veido četras atšķirīgas darbības: paplašinot gurnus, noliecot kāju uz āru, pagriežot kāju sāniski un noliekot iegurni atpakaļ. "Spēcīgi lūžņi palielina spēku un spēku, sākot no sprinta, lekt un ķermeņa uz augšu līdz kāpšanai, šūpošanās un griešanai no vienas puses uz otru."

Aizsargā locītavu
Spēcīgāks balsti var nozīmēt arī veselīgākus ceļuskā bez sāpēm muguras lejasdaļā un gurniem. "Gleznas gūžas paplašināšanās laikā velk jūsu augšstilbu augšstilbam uz aizmuguri, un tas saglabā kaulu centrā gūžas locītavas vidū, nevis bīdiet uz priekšu un izraisa gūžas sāpes," saka Contreras. "Un spēcīgie zvīņus nodrošina, ka ķermeņi labi trasē pāri pirkstiem, kad tupur, lec un piezemē. Citiem vārdiem sakot, tā novērš jūsu ceļgalu cirkulēšanu viens pret otru, kas ir galvenais spēlētājs ceļgala sāpēs un ievainojumos."

Izstumj sāpes mugurā
Pastāv spēcīgs pierādījumu kopums, kas parāda augstuGluteus-maximus stiprums un izturība ir saistīta ar samazinātu sāpju mazināšanās risku, saka Brad Schoenfeld, Ph.D., Lehman koledžas cilvēka darbības laboratorijas direktors. "Labākais veids, kā novērst sāpes, ir palielināt lūpu spēku ar pretestības treniņu dažādos diapazonos."

Regulē Jūsu plūsmu
Pilon saka, ka sievietēm ar zemāku jostasvietas un gūžas attiecību ir mazāks neregulāru menstruālo ciklu skaits un ovulācija biežāk. "Šī ir korelācija, nevis cēloņsakarība - tas nozīmē, ka mēs nezinām, kas izraisīja to

Pievērs uzmanību: