/ / 6 Dumjš skaistumkopšanas procedūras Katrai sievietei vajadzētu izmēģināt viņas dzīves laikā

6 Dekoratīvas skaistumkopšanas procedūras, kuras katrai sievietei vajadzētu izmēģināt savā dzīves laikā

vampīru sejas

Atcerieties slaveno Instagram postu Kim KardashianVai Rietumi dalījās asiņainā post-facial selfie? Jā, tas var izskatīties nedaudz briesmīgs, bet Mona Gahara, M.D., dermatologs un Yale medicīnas skolas klīniskais instruktors, saka, ka ārstēšanai ir priekšrocības. "Jūs lietojat savas asinis, lai stimulētu kolagēna veidošanos uz sejas," viņa saka. "Personas asinis tiek vilktas un pēc tam tās vēlreiz ievada ādā ar mikropiltēm vēlamajam efektam." Rezultāti: gluda āda un mazāk izteiktas grumbas, pateicoties asins trombocītu un plazmas pildījuma efektam.

Cena: Plastikas ķirurgs Jeffrey Wise, M.D., Ņujorkas un Ņūdžersijas birojiem, kas piedāvā New York un Richard Plasma vampīru sejas, maksā $ 100 par sesiju.

microneedling

Microneedling par galvas ādu ir obligāta, sakaLeanne Citrone, līdzīpašniece un stilistā Andy Lecompte salonā Beverly Hillsā, kas zvēr pie ārstēšanas, ko viņa dabūja no dermatologa Brian Dubow, MD "Ar slīdošo ierīci viņš rada galvas ādas mikroskopiskās brūces, kas veicina asins plūsmu uz vietu un stimulē jaunu matu augšanu, "viņa saka. Procedūra iedarbojas uz matu augšanu, un tā ir ideāli piemērota kādam, kas meklē biezākas daļas. Citrons saka, ka viņa atzīmē ievērojamu atšķirību klientu māsās, kad viņi to dara.

Cena: Saskaņā ar Realself.com, lielāko tiešsaistes kosmētikas ķirurģijas kopienu, mikropļūdu sesiju pakete var palaist jūs līdz pat 700 ASV dolāriem.

gliemeža sejas

Nē, mēs neesam joking. Ņujorkas dermatologs Joshua Zeichner, MD "Slime, ka gliemeži ražo, ir bagāta ar hialuronskābi, kas izskaidro, kāpēc gliemežu sejas var palīdzēt nomierināt ādu," viņš saka. . "Hialuronskābe ir dabīgs cukurs ar spēcīgām mitrinošām īpašībām. Tas piesaista ūdeni no dziļa ādas, lai palīdzētu mitrināt sausos ārējos slāņus."

Cena: EscarGlow seja, kas tiek piedāvāta plastiskās ķirurgs Matthew Schulman, M.D., Ņujorkā, maksā 375 $.

kaviāra maska

Viens ārkārtas piedāvājums Ņujorkas pilsētāKornelijas spa pie Surrejas ir obligāta, saka Tara Cruz, spa direktore. Atjaunojošā ikra un skābekļa dzesēšanas kombinācija apvieno eksfolēšanu, ikru masku un šķidru skābekli, lai atjaunotu un vienmērīgu seju. "Kaviārs ir lieliski piemērots tūlītējai pievilināšanai bez žāvēšanas efekta, vienlaikus novēršot smalkas līnijas," saka Cruz. "Tas ir lielisks brīnums lielam notikumam vai īpašam notikumam."

Cena: Atjaunojošā ikra un skābekļa kvantitātes ārstēšanamaksā 325 dolārus pirms nodokļiem un pabeidz Cornelia Spa. La Prairie arī rada nepārspējamu dārzeņu ikru masku (330 USD, laprairie.com), ja jautājums nav saistīts ar spa pārcelšanos.

zilas gaismas terapija

Nesatur ultravioletā zilā gaisma var palīdzēt uzlabot pūtītes,kamēr sarkanā gaisma var palīdzēt ar smalkām līnijām. "Zilajam un sarkanajam gaismām ir potenciāli antibakteriālas, pretiekaisuma un elpceļu inhibīcijas priekšrocības," saka Ņujorkas Laser & Skin Surgery Center dermatologs Robert Anolik, M.D. FDA ir faktiski noskaidrojuši zilu gaismu kā psihoneiroloģisko terapiju, un pieejamas mājas ierīces. Viens no mūsu Faves: Tria pūtītes tīrīšanas zilā gaisma (299 $, triabeauty.com).

Cena: Viena sesija maksā apmēram 225 ASV dolārus, taču tas atkarīgs no tā, ko jūs ekspertu jūs redzat un kur jūs dzīvojat, atšķiras atkarībā no RealSelf.com.

placentas sejas

Harijs Styles un Viktorija Bekhema tam zvēru,saskaņā ar Holivudas reportieri. Par laimi, nav jāuztraucas par iks faktoru. Annie Chiu, M.D., Dermas institūta dermatologs, saka, ka tiek izdalītas ar uzturvielām bagātīgās placentas daļas, tad tiek izmantotas. "Aitām ģenētiski ir fizioloģiski līdzīgi augšanas faktori un cilvēka signālu proteīni," viņa saka. "Aitas placenta ir barojoša viela, kas ir bagāta ar kolagēna saturošām olbaltumvielām un sastāvdaļām, atstājot ādu elastīgu, mīksta un spīdoša, padarot to par iecienītāko slavenību."

Cena: Cenas sākas no $ 600- $ 1,000 Lancer Dermatoloģijas klīnikā Beverly Hills.

Pievērs uzmanību: