/ / (ATJAUNINĀTĀS) Nicki Minaj ir nopietni noformulēts butt

(ATJAUNINĀTĀS) Nicki Minaj ir nopietni veidots muca

Nekas skūts Nicki Minaj šonedēļ dalījās galīgajā pēcpārbaudē, kas tika veikts ar asi, parakstu Instagram (tikai to pārbaudiet iepriekš). Viņa arī iepriecināja viņas 4 miljonus sekotāju ar tuvplānu:

Cuz tas beidzot slavens

Ļaujiet būt reāla: Kaut arī Nicki acīmredzot paliek piemērots un formā, lielākā daļa kredītu viņas muca iet uz viņas apskaužamiem gēniem (un tas, ka tiek pieņemts, ka plastiskās operācijas baumas ir nepatiesas). Tas nozīmē, ka nav nekas nepareizs ar sajūtu, ko iedvesmojusi viņas muļķīte lai dabūtu savu laupījumu uz saldo formu. Un vienkārši palaidiet, lai to nesagrieztu. Pārbaudiet dažus mūsu iecienītākos veidus, kā strādāt ar jūsu pīkstienu:

9 Butt Exercises par Super Toned Tush

Labākais treniņu laiks

Sculpt labāku butt

Kājas un vingrošanas treniņš: izpūtiet savu apakšējo pusi

Iegūstiet Butt kā Elsa

Redaktora piezīme: Sākotnēji mēs piesaistījām Nicki Minaja izteiksmīgo mucu, lai saglabātu piemērotību un tiktu svētīti ar patiešām fenomenālu ģenētiku, taču daudzi Facebook lasītāji norādīja, ka gadiem ilgi ir bijušas baumas, ka Nicki ir bijusi plastiska operācija viņas aizmugurē, un teikt, ka tas ir dabiska vai forma, ko lasītājiem vajadzētu panākt, ir pilnīgi nereāla, smieklīga un aizskaroša. Viņiem ir taisnība. Mēs mainījām iepriekš minēto stāstu, lai atspoguļotu mūsu jauno izpratni par baumām, un atvainojamies par pārraudzību. Visbeidzot, mūsu mērķis ir svinēt veselīgas ķermeņas visās formās un izmēros, kā arī palīdzēt mūsu lasītājiem atrast iedvesmu, kas viņiem ir nepieciešams, lai viņiem būtu vēl spēcīgāka, fitter, veselīgāka un laimīgāka. Tā bija kļūda, kas nebija noticis, un mēs atvainojamies, ka noliedzam mūsu lasītājus.

Pievērs uzmanību: