/ / Kāpēc jākoncentrējas uz spēcīgāku muskuļu veidošanos?

Kāpēc jums vajadzētu koncentrēties uz spēcīgāku muskuļu veidošanos?

Ir neskaitāmi iemesli, kāpēc jums vajadzētuatteikties no saviem tīri kardio karalienes veidiem un iekļaut spēka apmācību arī savā treniņā. Sākotnēji, jūs izskatās vairāk tonēti un varētu zaudēt svaru. Un tagad iegūstiet šo: Cilvēka muskuļu masas palielināšana var arī palīdzēt gados vecākiem cilvēkiem dzīvot ilgāk, saskaņā ar neseno pētījumu, kas publicēts American Journal of Medicine.

Pētījumā pētnieki no David GeffenKalifornijas Universitātes Medicīnas skola, Losandželosā, analizēja mirstības datus par 3 659 cilvēkiem vecumā no 55 gadiem, kas tika savākti 16 gadu laika periodā. Tā vietā, lai apskatītu dalībniekus "ĶMI, ko zinātnieki parasti koncentrējas mirstības pētījumos, viņi pētīja savu muskuļu masu. Rezultāts: Kopējais mirstības līmenis bija ievērojami zemāks dalībniekiem ar lielāku muskuļu masu nekā tiem, kuriem bija mazāks.

Tagad mēs zinām, ka jūs, iespējams, joprojām nedaudzjaunieši iekļaujas pētījumā, kas ir 55 gadu vecuma grupa. Tomēr tas var "s ievainots, lai padarītu spēku apmācības paradumu agrāk, nevis vēlāk. Iepazīstieties ar šiem septiņiem veidiem, kā līdzsvarot sirdsdarbības un spēka apmācību, tad izmēģiniet vienu no daudzajiem spēka apmācības treniņiem mūsu vietnē. Vienkārši izvēlieties apgabalu (-as), kuru vēlaties atlasīt, un sāciet to:

Abs workouts

Ieroču treniņi

Butt Workouts

Apakšā ķermeņa treniņi

Kopējais ķermeņa treniņš

Pievērs uzmanību: