/ / 11 Cīnies tikai par Redheads var patiešām saprast

11 Cīnās tikai Redheads var patiešām saprast

emma akmens, amy adams

Būt dzimis ar sarkaniem matiem ir diezgan lāstu svētība Kamēr jūs automātiski izceļasiet pūlī (win!), Jūs arī esat pakļauts dažiem diezgan jautriem stereotipiem. Cīņa ir reāla. Šeit ir 11 izlaidumi, kuros visas redheads var attiekties uz:

1. Jūs esat pakļauts bezgalīgas iesaukas. Faktiski visi jūs sauc par Red, Ginger vai Daywalker.

izmantojot GIPHY

2. Nepamatojams ir tas, cik reizes jūs vaicāt, vai paklājs atbilst drapērijām. Kādā pasaulē ir piemērots iet līdzkāds un saka: "Hei, kāda krāsa ir tavi pubes?" Vai mēs varam, lūdzu, to jau kopā, puiši? Neviens nepieder brunetēm un blondīnēm ar visām pervuļām. Nedaudz cieņu s'il vous pīts.

3. Pievēršoties omārā pie pludmales, ir neizbēgama. SPF 70, FTW.

4. Jūsu vasaras raibumi katru dienu tiek vairojas kā traki. Mazāk kā pāris minūtes saulē var parādīties Dalmatians gandrīz ikvienam, kam ir tumši dzeltenās līnijas.

5. Cilvēki tikai pieņem, ka jums ir raksturs. Ja jūs PMSing, uzsvēra vai ir brīdi, esiet droši, ka citi saista to ar jūsu ugunīgām slēdzenēm.

6. Un šī Ariela ir jūsu mīļākā Disneja princese. Protams, viņa ir jauka un viss. Bet mums patīk Jasmine un Belle!

.

izmantojot GIPHY

7. Cilvēki domā, ka esat kropls lapās. Vietnes vārdnīca un pornogrāfija ir vainojamas, lai sabiedrība ticētu, ka visas redheads ir ugunīgs nimfos.

8. Valkājot apelsīnu, ir izaicinājums. Pastāv risks, ka jūsu mati būs sajaukti ar savu apģērbu.

9. Jūsu mati ir kļuvuši par jūsu numuru, kas nosaka raksturlielumus. Tā vietā, lai tiktu minēti pēc vārda vai sasniegumiem, jūs bieži norādīja kā "redhead who ..."

izmantojot GIPHY

10. Meklējot pareizo uzacu zīmuli, var būt sarežģīta AF. Ir apmēram 50 brūnās un blondās nokrāsas, bet sarkanās nokrāsas ir tikpat viegli, kā melnā krāsā, kas ir iedegusi. Cool Sephora, ļoti foršs.

11. Sausa šampūnā ir veids, kā padarīt jūsu mati izskatās nedaudz rozā krāsā. Tas balto atlikumu toni, kas nāk ar lielāko daļusausie šampūni atstāj jūsu slēdzenes, kas meklē vairāk pastelis nekā rubīns. Bet paskatīties uz brikšejiem: jūsu dabiskā krāsa ir tā, ka tik daudz sieviešu ir mēģinājušas atkārtot ar matu krāsu, un šī ir viena no cīņām, par kurām jums nekad nebūs jāuztraucas!

Visi gifs pieklājīgi no giphy.com

Pievērs uzmanību: