/ / Vingrojumu kustība, kas darbojas jūsu vēders, muca un gurni

Exercise Move, kas darbojas jūsu vēders, muca un gurni

Pat ja jūs nezināt tiltu pēc nosaukuma, mēs bettu esi pazīstams ar pozu. Šī pretestības kustība ir ļoti populāra fitnesa trenažieros, kā arī joga un pilates pasniedzēji, jo tas ir vienkārši, bet stiprina visu jūsu vidusdaļu. Tas ir ķēdes uzdevums, kas iesaistās jūsu abs, bet piedāvā vēl vairāk priekšrocības jūsu muca, gurni un muguras lejasdaļā, saka Garson Grant, maģistra treneris Chelsea Piers in New York City. Tilts veido muskuļu, palielina elastību un var viegli iekļaut arī ikdienā. (Grants viņiem patīk kā silts) Šeit ir pamata pose, kā arī daži moderni griešanās. Sāciet, mērķējot uz trim 15-20 reps.

Pamata tilts
(Attēlā iepriekš)
Lie uz muguras, ceļos saliekts, kājas ir uz plakanasgrīdas hip-platums, roku atvieglinātas jūsu pusēs. Paceliet savus lūpu krāsas no grīdas, stumjot ar papēžiem, lai jūsu ķermenis izskatās kā taisna līnija no jūsu ceļgaliem uz pleciem. Saspiediet savus glutes un abs, turiet divas sekundes, pēc tam paņemiet trīs sekundes, lai sāktu lēnām atpakaļ uz grīdu. "Pārliecinieties, ka jūs paplašināt gūžas, nevis muguru, kā arī to, ka jūs neuztraucat plecus, lai tie nonāktu tuvāk jūsu ausīm," saka Grant.

Izmaiņas: Hands-Up tilts
Nokļūt galvenajā tilta stāvoklī, bet šoreiz ar rokām tieši pārvietojiet gaisā; tas liek jums iesaistīt savu abs un glutes vairāk.

Izmaiņas: vienpusējs tilts
Atgriezieties pie galvenā tilta stāvokļa, bet tas irlaiks pacelt vienu ceļu uz jūsu krūtīm vai izstiepties visu ceļu, tad sāciet savu lūpu noņemšanu no grīdas, kā ar pamata tiltu. Darbs muskuļos vienā ķermeņa pusē palīdz izolēt tos un padarīt tos stiprākus.

Dažiem treniņiem, kas ietver tilta pozu un tā variācijas, izmēģiniet šos:
6 nedēļas pēc Bootcamp Fit: Circuit Workout

Labāka seksa treniņa

6 Pārvietojas uz spēcīgu un tonētu ABS

Pievērs uzmanību: