/ / 5 pazīmes, kurām Jums nepieciešama recepšu pūtītes ārstēšana, nevis ārpusbakteru līdzekļi

5 pazīmes, kas Jums nepieciešams recepšu pūtītes Ārstēšana nevis OTC stuff

pūtītes rētas

Ja pamanāt izmaiņas jūsu kontūrāāda (ne tikai krāsa), rezervējiet tikšanos ar savu derm pronto, lai iegūtu ātrāk iedarbīgus medus. "Novēršana nozīmē, ka āda sāk izārstēt vai ir paaugstināta virs virsmas," saka Whitney Bowe, M.D., dermatologs Ņujorkā. Sejas rētas var būt grūti ārstēt bez lieljaudas lāzeriem, tāpēc jūs vēlaties, lai ātri nokļūtu šo ādas pretiekaisuma zits.

cistiskā pūtītes

"Pinnes, kas ir dziļi zem ādas, un tā navsavieno ar virsmu, jūtas sāpīgi un ilgs laiks parasti ir cistiskā pūtītes, ko izraisa hormonālas nelīdzsvarotības, "saka Bowe. (Citas pazīmes, ka jūsu pūtītes ir hormonālas: tas attīstās gar jūsu griezumu vai apakšējo seju un nāk ar savu laiku.) Samazinātas ziņas ir tādas, ka hormonālas pūtītes parasti nereaģē uz vietējām ārstēšanas metodēm. "Tajā brīdī jums vai nu būs nepieciešama kontracepcijas tablete vai tabletes, piemēram, spironolaktons (recepte med, ko parasti lieto, lai ārstētu augstu asinsspiedienu), kas regulē hormonus," saka Bowe.

recepšu pūtītes ārstēšana

Izspēlējiet mūsu trūkstošās, trenažieru zāles dāmas: "Parasti cilvēkiem, kam ir pūtītes, kas izplatās krūtīs un mugurā, ir grūti panākt to kontrolēt ar ārpusbiržas aktuāliem produktiem, un viņiem ir nepieciešams kombinēts mutvārdu recepte un aktuāla recepte, lai to ārstētu," saka Bowe. .

pūtītes ārstēšana

Protams, jums ir jādod OTC meds iespējastrādājiet, bet nelieciet sešus mēnešus, ja maģija nenotiek. "Ja jums ir darīšana ar tipiskām whiteheads un melngalvju, bet jūs esat mēģinājuši vairākus OTC produktus un pēc četrām līdz sešām nedēļām nekas nedarbojas, tad ir pienācis laiks tikties ar savu dermu," saka Bowe.

pūtītes ārstēšana

Vairāk paaugstinošas ziņas nepacietīgajām atskanēm: "Jums nekad nebūs tikšanās ar dermatologu, kurš saka:" Kāpēc tu esi šeit? Jūsu pūtītes nav pietiekami smagas, "saka Bowe. "Dažreiz cilvēki vienkārši grib ātrāk iegūt rezultātus, pat ja viņu pūtītes ir vieglas, un FDA ir apstiprinājusi recepšu zāles, jo viņi strādā ātri un efektīvi." Kāzu nāk uz augšu? Jauna darba uzsākšana? Ja vēlaties skaidru ādu ātri, neatkarīgi no tā, ko jūs nodarbojat ar recepšu ārstēšanu, ir iespēja.

Pievērs uzmanību: