/ / 10 Cīnies tikai blondes var patiešām saprast

10 Cīņas tikai blondēm var patiešām saprast

barbie

Būsim reāli: blondīne ir laba. Jūsu godīgie posmi jebkurā sezonā izskatās eleganti. Un pelēks matiņš? Tie nebūs pamanāmi laikiem. Buuuuut ir arī dažas nepilnības, kam ir vieglākas slēdzenes. Šeit ir 10 lietas, tikai blondīnes sapratīs:

1. Jūsu mati kļūst taukaini karstā otrajā. Jo vieglāks jūsu virzieni, jo ātrāk viņi sāk izskatīties taukaini. Laba lieta, sausais šampūns tik labi sajaucas ar jūsu krāsu.

2. Hlors ir jūsu lielākais ienaidnieks. Tas viss, kas jums jādara, ir tas, ka jūsu matu izgriezums-zaļš-ja-jūs-peldēt - pārāk ilgi. Sargieties pārāk daudz baseina dienu vai riskējat izskatīties kā Ryan Lochte pēc pulvera laika Riodezonā.

izmantojot GIPHY

3. Pagaidiet, tikai kidding: Siltums ir jūsu lielākais ienaidnieks. Blondie mati parasti ir trauslāki, tāpēc viss šis laiks pie Drybar padara jūsu "darīt" papildu bojājumus. Norādiet sadalīto galu lāsumu.

4. Jūs nevarat valkāt rozā bez izskatās kā Barbie. Neatkarīgi no tā, cik daudz jūs mīlat krāsu, ir grūti pull off, nonākot plastmasas teritorijā.

izmantojot GIPHY

5. Tu dzīvo purpura šampūnā. Blondīnes vienmēr cīnās ar brassiness. Aizmirstiet savu violeto šampūnu, kad jūs iesaiņojat bachelorette weekend ar squad būtībā nozīmē, ka jūsu virzieni ir ieskrūvēti.

6. Jums ir nepieciešamas speciālas matu saites un bobīša tapas. Aizņemot tos no sava brunete drauga nav risinājums, ja jums ir īpaši viegls mati. Tas ir, ja vien jūs to nevēlaties super Acīmredzams, ka jūsu virzieni tiek turēti ar 24 tapām.

7. Jūs nevarat atstāt māju bez skropstu tuša. Vieglāk mati, jo vieglākas jūsu skropstas. Patiesībā, bez skropstu tušu, tie ir praktiski neredzami. Uzmanieties no mazu bērnu bailēm no rīta.

izmantojot GIPHY

8. Uzacis var būt b * tch. Tas pats attiecas uz jūsu uzacīm. Pat ja tie ir biezi, tie ir gaismas, kas lika sasniegt Lilly Collins līmeņa laktas spēli gandrīz neiespējami.

9. Saknes vienmēr ir problēma. Blondēm ir jārisina pastāvīga krāsu uzturēšana. Tērējot pat pāris stundas saulē, jūsu mati tiek izlīdzināti, un tas ir lieliski, kamēr pēdu nedēļu laikā pēkšņi saskaras ar tumšām saknēm. Vēl viens iemesls, lai vēlētos vasarā, ilgtu mūžīgi.

10. Cilvēki domā, ka tu esi mēms. Vissliktākā lieta par blondu ir jārisina ar mēmu blondu jokiem. Iegūstiet jaunus materiālus, ienaidniekus.

izmantojot GIPHY

Pievērs uzmanību: