/ / Vai Microneedling izdzēsīs jūsu striju vienreiz un uz visiem laikiem?

Vai Microneedling izdzēsīs jūsu strijas vienu reizi uz visiem laikiem?

microneedling

Ja jūs kaut kas līdzīgs mums, jūs, iespējams, nav liels adatu ventilators. Bet jaunākā skaistuma tendence ietver to, ka diezgan maz no viņiem jūs pievilina sejā. Jā. Microneedling, kas sola samazināt izskatu, pūtītes rētas un strijas, kā arī citas ādas problēmas, kļūst arvien populārākas kā sejas ārstēšana.

"Minimāli invazīvā microneedling tehnikaietver virkni niecīgu, ļoti smalkas adatas, kas tiek nodotas pa ādu, radot mikro traumas, kas izraisa jaunu kolagēna un elastīna sintēzi, jo āda dabiski atjauno sev dabiski, "saka Dendijs Engelsmans, Dandijs Engelmans, delfīnā manekenē sertificēts dermatologs Dermatoloģija un kosmētiskā ķirurģija. "Šie mikro traumas stimulē kolagēna augšanu, sastatnes zem ādas, kas tad uzlabo dažu rētu un grumbu izskatu. Tas arī rada kanālus, kas ļauj dažādām vielām - serumiem vai jūsu pašu plazmai - iekļūt dziļāk ādā, tādējādi uzlabojot produkta efektivitāti. "

Intrigued? Tālāk ir jāzina:

Kam vajadzētu izmēģināt Microneedling?

Ikviens, kas vēlas uzlabot savu izskatuAdriana Rodriguez (Adriana Rodriguez), treniņu vadītāja ādas kopšanas zīmola Sesderma USA vadībā, ir lielisks kandidāts, novēršot novecošanas pazīmes, ārstējot pigmentāciju vai grumbiņas, vai izbalināt pūtītes rētas vai strijas. (Um, tā būtībā visi no mums). Tomēr pastāv ierobežojumi - tas darbojas tikai rētas un grumbas, kas atrodas virspusē, tādēļ, ja jums ir kaut kas patiešām dziļa, tas jums nav pareizi.

Ko vajadzētu zināt pirms pirmās terapijas?

Jums vajadzētu rezervēt konsultāciju, lai pārceltu savucerības ar dermatologu vai estētiku jūs redzēsiet, saka Rodriguez. Viņa saka, ka viņi varēs pārskatīt vispiemērotākos mājas aprūpes produktus un apspriest pirms un pēc aprūpes piesardzības pasākumus. Ja jūsu āda ir inficēta, iekaisusi vai, ja jums ir ekzēma vai atverat pūtītes bojājumus, piezvaniet uz biroju, lai uzzinātu, vai varat atkārtoti iecelt amatu. Kāpēc Tā kā microneedling varētu izplatīt baktērijas ap seju un, iespējams, izraisīt papildu infekciju. Vai vēlaties izmēģināt mājas ierīci? "Noteikti konsultējieties ar savu dermatologu, lai pārliecinātos, ka šī ārstēšana ir piemērota tieši jums, un, ja jūs izmantojat produktus, jūs varat pievienot microneedling," saka Engelman.

</ p>

Foto, ko ievietojis Earlwood-By App Only (@radiancebylara) par

</ p>

Kāda ir Pain Like?

Lai gan katra cilvēka sāpju tolerance ir atšķirīga,lielākā daļa ekspertu apraksta sajūtu, kas saistīta ar mikronedlingu, par pieļaujamu diskomfortu. Parasti to var veikt bez jebkādiem niezošiem šķīdumiem vai anestēzijas (lai gan, ja jūs to pabeidzat ārsta kabinetā, jūs, iespējams, varēsiet izvēlēties riekstus, ja jums tas jādara). "Parasti nav sāpju, kas saistīta ar adatas garumu, kas mazāks par .5 milimetriem," saka Jamie O'Banion, "Beauty Bioscience" prezidents un līdzdibinātājs, GloPRO veidotājs, mikronedlinga ierīce mājās, kurā tiek izmantotas 0,3 milimetru adatas . Tas nozīmē, ka sagaidīt dažus apsārtumus pēc procedūras (tam vajadzētu mirst dažās stundās).

Cik bieži ir nepieciešama ārstēšana, lai saglabātu rezultātus?

Sērijas sešas ārstēšanas ik pēc divām līdz četrāmnedēļas, atkarībā no jūsu ādas stāvokļa. "Pēc tam, kad esat sasniedzis vēlamos rezultātus, ir ieteicams katru reizi no četrām līdz sešām nedēļām veikt vienreizēju ārstēšanu," saka Rodriguez. Un paturot to prātā: Saskaņā ar Realself.com, lielāko tiešsaistes kosmētikas ķirurģijas kopienu, sesiju pakete var palaist jums līdz 700 $ (GloPRO, salīdzinot, maksā 200 USD).

</ section>
Pievērs uzmanību: