/ / 14 Cīņas tikai Brunetes var patiešām saprast

14 cīnās tikai brunetes var patiešām saprast

Leighton meester un Rachel Bilson

Būt brunete var būt patiesi pārsteidzoša lieta. Jums nav jāuztraucas par to, ka ir izgaismotas, vienmēr ir redzamas skropstas, un izrādās, ka vīrieši varētu patiešām izvēlēties brunetes (holla!). Tomēr, neskatoties uz visiem brunešu skaistuma pieaugumiem, ir daudz neērtības.

Šeit ir tumšās (LOL) realitātes, ko zina tikai bruneti:

1. Ir un uz visiem laikiem būs pamanāmā matu taka jūsu prātā. Aizmirstiet par vannas istabas grīdas tīrīšanu. Divas minūtes vēlāk tas būs pārklāts ar matiem. Protams, blondīnes izliekas, bet jūsu slēdzenes izceļas pret šo balto flīžu, piemēram, whoa.

2. Jūsu ķermeņa mati ir tumši AF. Neatkarīgi no summa no ķermeņa matiem jums, katrs mazliet gatavojas parādīties. Tas padara vasaras elli uz zemes, jo jums ir jāskiedina gandrīz katru dienu.

3. Saulainās dienas apgaismojiet galvu.Jūsu tumšās slēdzenes piesaista sauli, tāpat kā T-Swift piesaista sliktos zēnus. Tas ne tikai atstāj jūs karsts un satraukts (burtiski), tas, iespējams, arī dos jūsu puses saules apdegumu.

4. Un, ja jūsu galvas āda ir sauļota, tā būs miza un visi to redzēs. Tas pats notiek, ja jums ir blaugznas.

5. Runājot par lietām, ikviens var redzēt: Sveiki, sauss šampūns. Lietas, kas sauso šampūnu, liks jums izskatīties kā: Cruella de Vil, Marie Antoinette, jūsu vecmāmiņa. Lietas, kas sauso šampūnu, neizraisīs, ka jūs izskatās: kāds ar tīru, normālas krāsas matiem.

6. Jūsu pelēkie / baltie mati ir ikviena sejā. Ne tikai šie sliktie zēni šokējoši pret jūsu šokolādes pārklājumiem, viņi bieži vien ir citāda tekstūra, tāpēc tie burtiski izliekas.

7. Bet neviens neredzēs jūsu pinumus. Aizmirstiet, ka iztēlēti mati Pinterest klāja jūs esat kultivēšanas. Neviens nevarēs redzēt jūsu Insta-cienīgas lentes fotogrāfijās neatkarīgi no tā, cik filtru jūs izmantojat.

8. Krāsošana jūsu matu nejauši nav lieta. Kaut arī visi jūsu draugi izmēģina jautras pasteļtoņus, jūs domājat, vai kāds pamanīs nelielu violetu toni, kuru jūs varat redzēt ... saulē.

9. Ja jūs krāsojat matus, tas jūs, iespējams, sagraus. Lai padarītu tumšu matu šķiltavu, ir nepieciešams viens liels solis: balinātājs. Un, ja jums nebūs Kardashian matu komandas, šī shizza pārlēks jūsu mati. Plus, teikt PIP uz jūsu bankas kontu, jo vairākas sesijas un pēcpārbaudes nenotiek lēti.

10. Un rozes. Ja jūs izvēlaties krāsu, saknes nāk tumšāka nekā Mana zilā valentīna. Un, ja jūs mēģināt tos izaudzēt? Pat vairāk šausmīgi sāpīga. Ja vien jūs neievēroat šo izskatu.

11. Cilvēki ar gaišiem matiem vienmēr mēģina teikt, ka jūsu mati ir melni. NOPE Tas ir tumši brūns.

12. Jūs jūtaties spiediens būt bronzas. TBH, blondīnēm un redheads var visu gadu mīt bālajām ādām un izskatīties nevainojami. Diemžēl daudzām brunetēm, jo ​​vairāk kontrasts starp tumšiem matiem un gaišu ādu, jo vairāk Krēslā-ja situācija kļūst.

13. Daži cilvēki uzņemas, ka esat garlaicīgi. Tie ir tie paši cilvēki, kas pieņem, ka ikviens, kas valkā brilles, ir gudrs. Jaunumi flash: Cilvēki ar brillēm var būt ditzy, un brunetes var būt uzmundrinoša un pikanta.

14. Tā var justies kā jūs sajaucat nedaudz pārāk daudz. Brunetes veido 97 procentus no pasaulessaskaņā ar Pensilvānijas Universitātes rakstiem. Tātad, pieņemsim sejas tā-mūsu matu krāsa nav precīzi "unikāla". Bet domāju par to šādā veidā: Varbūt tas ir tas, kas palīdzēja jums attīstīt savu dzirkstošo personību.

Visas gifs pieklājīgi no GIPHY.

Pievērs uzmanību: