/ / 7 vienkāršie vingrinājumi, kas rāda rezultātus pēc viena treniņa

7 vienkāršie vingrinājumi, kas rāda rezultātus pēc viena treniņa

skatīt rezultātus

Muskuļi nav uzcelti vienā dienā, bet tas navnozīmē cieto treniņu nevar dot jums tūlītēju definīciju. Redziet, veicot noteiktus soļus - domā, no trīs līdz pieciem komplektiem no astoņiem līdz 12 reps - jūs piespiežat tonnu asiņu savās muskuļu ātrās sajūtas vai spēka šķiedros. Pats stāsts īss, tas labā veidā padara jūsu strādājošos muskuļus uzpūsties, saka Erica Suter, C.S.C.S., treniere un trenažieris, kurš strādā Merilandā.

Rezultāts ir ložņāt, cik awesome jūsuviņa sacīja, ka muskuļi pastāvīgi rūpējas par mācību nedēļām. (Tā ir arī slepenā stratēģija starp fitnesa modeļiem visur - dabas Photoshop, amirīts?)

Nesen Izturības un kondicionēšanas žurnāls parāda, ka šī metode, ko sauc par "sūkni", var arī novērst muskuļu bojājumu, kas bieži rodas, kad jūs strādājat, lai zaudētu svaru (mēs skatāmies uz tevi, sirds karalienes).

Veikt kādu no šiem septiņiem vingrinājumiem, lai spin, un pēc tam pārbaudiet sevi spogulī, labi paskatīties ".

tūlītēju rezultātu treniņi

Šī dinamiska, augstas intensitātes kustība strādā pie jaudasnorāda, ka vingrošanas fiziologs Pete McCall, C.S.C.S., uzskata, ka muskuļi ir visā jūsu aizmugurē, piemēram, jūsu muca, mugura un balsenes, tādējādi padarot tos vairāk tonēti. Plus, tas

</ Article>
Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.