/ / Antidepresanta lietošana? Exercise var ietaupīt jūsu Sex Drive

Antidepresanta lietošana? Exercise var ietaupīt jūsu Sex Drive

Runā par nomācošu: Līdz 96 procentiem sieviešu, kas lieto antidepresantus, ziņo par narkotiku seksuālajām blakusparādībām. Bet atpaliekošs libido nav dzīves fakts, ja jūs lietojat meds: Veselība pusstundu pirms seksa var mazināt antidepresantu garastāvokļa izzušanas efektu, atrod žurnālā jaunu pētījumu Depresija un trauksme.

VAIRĀK: Vingrojumi kā depresijas ārstēšana

Pētnieki pieņēma darbā 52 sievietes, kuras ziņojaar antidepresantu saistītas seksuālās piedziņas izmaiņas, tad pēc nejaušības principa tiek iedalītas kādā no divām grupām: to tūlīt īsteno pirms sazarošanas vai vismaz 6 stundas ilgi strādā, sadalot sporta un guļamistabas laiku. Pēc trim nedēļām dalībnieki mainīja grupas.

Izrādās, sabojājot sviedri tieši pirms seksa bijagudrs solis. Sievietes, kas nostrādājušas pusstundu pirms dzimumakta, ievērojami palielinājās vēlēšanās un varēja vieglāk orgasmu salīdzināt ar sākotnējo spēju sasniegt kulmināciju. (Uzziniet vieglākais veids, kā iegūt orgasmu.)

Vēl viens pārsteidzošs ieguvums: regulāras seksuālās aktivitātes kā daļa no pētījuma palīdzēja visām sievietēm

</ Article>
Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.