/ / Kā atrast labāko sausu šampūnu jūsu matu tipam

Kā atrast labāko sauso šampūnu jūsu matu tipam

sieviete, kas pērk sausu šampūnu

Neatkarīgi no tā, vai tas ir viens no jūsu pēcpārbaudes pamatnosacījumiemvai kaut ko jūs izmantojat, lai iegūtu dažas papildu miega minūtes, sausais šampūns ir nopelnījis savu rangu skaistuma rutīnas visur. Galu galā, kas nevēlas svaigāk smaržojošus un tīrākus matiņus, nevajadzīgi pakavēties dušā? Bet tirgū ir tik daudz dažādu formulu - no smidzināšanas līdz pulverim, lai pat ielīmētu - var būt grūti noskaidrot, kura no tām ir piemērota jūsu matu tipam.

Kaut arī jebkura sausa šampūns veidos aatšķirība, aerosola izsmidzinātāji parasti ir visefektīvākie un viegli lietojami, saka Maura Burns, frizieris pie BLACKSTONES Ņujorkā. Bet pareizais produkta veids jums var atšķirties atkarībā no jūsu individuālajām slēdzenēm. Šeit ir jūsu ceļvedis, lai atrastu savu ideālo spēli.

Ja jums ir ... krāsoti mati
Jo vairāk jūs mazgāt matus, jo vairāk jūs braucatjādara salonam. Tas ir vienkāršs matemātikā, bet, pievienojot pareizo sauso šampūnu, jūs varat noturēties pie beaucoup dolāru nomešanas, lai atjauninātu savu "darīt tik bieži". Tātad, kurš no jūsu dinamiskas krāsas nepaliks ar baltu atlikumu? "Izmantojiet regulāras [baltas] sausas šampūnas pastele vai vēsākas matu toni un brūna visiem citiem," saka Kobijs Bens, Alibi NYC salonu radošais direktors. Mūsu izvēle par vieglākām matu krāsām: Batista norāde par krāsu sausu šampūnu ($ 9, ulta.com). Mēģiniet Label.m Brunešu sausais šampūns (20 ASV dolāri amazon.com) Ja jums ir tumši mati.

SAISTĪTĀS: 10 LIELĀKAIS MATIEM-MĀKSLAS MISTAKAS

Ja jums ir ... skaisti mati
"Vai jūs lietojat sausu šampūnu divas dienas"Dariet vai izvelk pusdienu, iet ar kaut ko pulveri - neatkarīgi no tā, vai tas ir faktiski pulveris vai pulverveida aerosola izsmidzinātājs - lai pievienotu tekstūru un augstumu," saka Burns. Vieglā pulvera formula palielinās jūsu smalkās spalvas jaundzimušais, Jennifer Penny, stulbis pie Butterfly Studio, norāda, ka visiem pasaules matiņiem, jūs nevēlaties neko pārāk mitru, jo tas vai nu padarīs smalkus matus par netīru vai izraisīs Jūsu iztaisnotie mati, lai no jauna sagrieztu. Nepieciešama reco? Drybar Detox sausais šampūns ($ 23, thedrybar.com) sāksies jūsu mīlas dēka ar pulverveida aerosoliem.

Ja jums ir ... biezi mati
"Triks ir atrast produktu ar mazāku saķeri"saka Burns. Raksturīgi tas nozīmē, ka stūrei jābūt no pulverveida izstrādājumiem, ja vien jūs tiešām neesat sāpis, lai iegūtu lielāku augstumu. "Sausais šampūns pasta joprojām ir neticami jauns notikums, un grūti pateikt 100 procentiem pārliecināti," saka Penny. Tomēr, ja jums ir izveicīgs cirtas, ko nevar uzdāvināt, ir vērts mēģināt. Puse sauss šampūns, pusstandarta pastas formula ļauj svaigu izskatu, novietojot to tieši tur, kur vēlaties, bez lobiera raksta sabojāšanas ar suku. Ja jūs visu domājat par mazliet izliektu izskatu, tas noteikti ir jūsu aleja. Mēģiniet R + Co Badlands sausās šampūna ielīmēšana (28 $, randco.com).

Apakšējā līnija: Neatkarīgi no tā, vai jums ir biezi vai plāni pavedieni vai taukainasvai sauļotie mati, viss ir par saknēm. Ar atbilstošu produktu daudzumu, kas atbilst jūsu vajadzībām, jūsu mati izskatīsies tik svaigā un tik tīrā vietā.

Pievērs uzmanību: