/ / Skaistuma trauksme: Tu esi ņirgāties matus nepareizi!

Skaistuma trauksme: jūs esat kļrējuši par savu matu vilšanos!

sieviete, izmantojot matu griešanas dzelzi

Jūs esat pazījis savu ceļu cauri gurķiemjūsu vidusskolas prom-un viņam ir jāparāda desas cirtas fotogrāfijas. Taču, sniedzot savu tehniku, jauninājums var ietaupīt jūsu matus no visa loto kaitējuma.

Skatiet ar savu tradicionālo gurķu dzelzidabiskais instinkts ir greifers matu griezums, nostipriniet galu, pavelciet to līdz tam, kad esat tuvu savām saknēm, un pēc tam noturiet to vairākiem sitieniem. Tas darbojas, taču ir viena problēma - jūsu jau bojāti galiņi nesedz vairāk sliktās siltuma, nekā jebkura cita jūsu saišu daļa.

"Ir svarīgi saprast, ka matu tuvāksaknei var būt nedaudz vairāk siltuma nekā galiem, kas ir redzējuši vairāk UV bojājumu, bojājumus un, protams, krāsu bojājumus, "saka Džoels Calfjē (Joel Calfee), vadošais mākslinieks Bio Ionic.

Lai jūsu mati būtu pēc iespējas veselīgāki, izmēģiniet šo stratēģiju, kas, BTW, arī novērš dīvainas iespiešanas apakšā:

Nostipriniet dzelzi uz matu vidus vārpstas, nevis galos (izmēģiniet Bio Ionic Curl Expert Pro, $ 130, sephora.com). Tad nedaudz atveriet liekšanas dzelzs stieni un nobīdiet to atpakaļ, turpinot šo secību, līdz esat ievelk visu matu daļu. Jūs varat atstāt galus par atdzist meiteni gadījuma efektu, vai arī jūs varat cirtot padomus arī, zinot, ka viņi būs hit dzelzs pēdējā, ja jūs izvēlaties to darīt.

Jums būs neveiksmīgs laiks, un jūsu slēdzenes izskatīsies veselīgāk nekā jebkad agrāk!

Pievērs uzmanību: