/ / Vai jums tiešām ir nepieciešams, lai pārslēgtos šampūni veselīgākai matiem?

Vai jums tiešām ir nepieciešams, lai pārslēgtos šampūni veselīgākai matiem?

sieviete šampūnu mati

Jūs to jau dzirdējāt: Ir svarīgi katru tik bieži pārslēgt savus matu produktus, lai sasniegtu šo nepārtraukto tilpumu un spīdumu. Tātad, kad jūs piesaistit spogulī sevi un pamanīsit, ka esat mierīgs, taukains slēdzenes, kad mazgājāt mati mazāk kā pirms 24 stundām, jūs sākat domāt: vai tā var būt taisnība? Vai mans šampūns dvēsele mate let me down pēc visu šo laiku?

Nenogrieziet muguru arī savā pudelēsātri, teiksim eksperti. "Tas ir mīts par to, ka mati kļūst neaizsargāti pret šampūnu," saka Shannel Mariano, no jaunākajām "hairstyles.com". "Ja jūs saskaras ar uzkrāšanos vai sausumu, parasti tas ir tādēļ, ka tajā brīdī jūs lietojat nepareizu šampūnu matiem, nevis tāpēc, ka formula pēkšņi pārtrauc strādāt pie jums."

Atrodiet sarežģīto ķermeņa pamatvirzienu
Pirms jūs izmetiet savu šampūnuatkritumu tvertne, apsver to, kas patiešām ir vainīgs. Visi mati ir atšķirīgi, un, izmantojot nepareizu šampūnu matu tipam, tas var izraisīt sarežģījumus. Ja jūs esat cirtainā meitene, jums vajadzētu sasniegt šampūnu, kas palīdz ar aizturi, savukārt tiem, kam ir sausas vai bojātas ķēdes, jāpielīmē tā, kas stipri mitrina, piemēram, saka Paul Labrecque, frizieris un Paul Labrecque Salon īpašnieks. Spa Ņujorkā.

Bet tas tā nav tikai Jūsu matu kvalitāte un veids, kas var būtnoteicošais faktors mazāk zvaigžņu virzieniem. "Jūsu mati var mainīt savu reakciju uz produktiem sezonālu izmaiņu dēļ, ūdens izmaiņas, peldēšana hlorā vai pat izmaiņas hormonu līmenī," stāsta Caroline Muller, friziera un grima māksliniece Studio B salonā Rhode Islandē.

Tas nozīmē, ka jums var būt nepieciešams vairāk mitrinošsšampūns ziemā, kaitēkļu šampūns pēc tam, kad ir parādījies balayage izskats, vai spīdīgs šampūns, ja pēc grūtniecības rodas īslaicīgs matu izkrišana, skaidro Mariano.

Lūdzu: Nepārsmērējiet matus!
Ja tu esi vingrinājums, tu droši vienmēģinājis apiet dušā, otrajā jūs staigājat pa durvīm. Bet, to darot, patiesībā var būt pretējs efekts nekā vēlamais, atstājot matus klibu un nedzīvu. "Atcerieties, ka sviedri ir ūdens, nevis netīrumu eļļa ir netīrumi," saka Labreks. "Tā vietā izmantojiet sausu šampūnu, kas atstāj pulverveida filtru, kas absorbē eļļu un paplašina matu lentu, neattīrot galvas ādu."

Vēl viens ātri iemidzinošs triks ir tikai šampūnssaknes, vienlaikus koncentrējoties kondicionierim no vidusdaļas virzieniem līdz galu virām. "Tas ļaus jūsu saknes zonai atslābināties un palielināt lifts, kā arī uzlabot matu spīdumu vidū un galos," saka Paul Norton, Joico slavenā frizieris.

Apmainies ar precizējošu šampūnu divas reizes mēnesī
"Jūsu matu personība nav atšķirīga no jūsupieder ", saka Nortons. "Iedomājieties, ka jūs sākat pirmdien ar tīru, veselīgu, spīdīgu matiņu, atstājiet divas mazgāšanas dienas, bet izmantojiet daudz produktu, piemēram, sauso šampūnu, kā arī apsildāmos instrumentus. Līdz tam laikam, kad svētdiena notiek, jums noteikti vajadzēs nospiest atsvaidzināšanas pogu. "

Ievadiet precizējošu šampūnu. Šie dziļi tīrīšanas līdzekļi var izkļūt no jūsu matu fona, novēršot uzkrāšanos, kas laika gaitā ir izstrādāta. "Tas ir izdevīgi daudziem sportistiem, kuri nedrīkst mazgāt matus katru reizi, kad tie strādā, - precizējošais šampūns nodrošina papildu attīrīšanu, kas tiem var būt vajadzīgs pēc otrās dienas uzkrāšanās," saka Mullers.

Vienkārši atcerieties, ka iet viegli, ja jums irkrāsotiem matiem. "Noskaidrojošais šampūns var izraisīt jūsu krāsas izbalēšanu vēl ātrāk, tādēļ mēģiniet neizmantot to vairāk kā vienu reizi nedēļā, lai matus un galvas ādu labi un rūpīgi mazgātu, neiztukšojot to pārāk daudz," saka Mullers.

Kad runa ir par to, ir daudz faktorucik labi jūsu matu tīrīšanas līdzekļi darbojas, bet viena lieta ir droši: jūs nevarat saņemt imunitāti pret savu šampūnu. Tātad, kamēr pareizais "poo šodien" var nebūt pareizo "poo rīt, tas nenozīmē, ka tas nav labi" poo kopumā.

Pievērs uzmanību: