/ / Riteņbraukšana Padomi labākam treniņam

Riteņbraukšanas padomi labākam treniņam

Jūs nekad neaizmirsīsit, kā braukt ar velosipēdu. Bet daži norādes var palīdzēt jums iegūt vairāk no sava treniņa. Olimpietis Alison Dunlaps, kurš vada kalnu velosipēdu prasmju klīnikas Jūtā un Colorado, piedāvā šos padomus, kā pacelt savu braucienu uz nākamo līmeni.

Pedālis gludi
Jūsu mērķis: Cikls šķidruma aprindās, nevis sagriežot pedāļus. Ar pēdu pedāļa bumbu, spiediet uz leju, pēc tam velciet kāju cauri gājiena apakšai, pēc tam velciet uz augšu un atpakaļ. Mēģiniet apmēram 90 apgr./min. (Lai aprēķinātu apgriezienus, skatiet, cik reizes labais ceļš parādās pēc 60 sekundēm). "Ātrāka ritma darbība ir jūsu sirds un asinsvadu sistēma, un tā nenoņem jūsu muskuļus tik ātri, kā lēnāk, ar zemu pārnesumkārbu", saka Dunlap. Jūsu ātrums, protams, palēnināsies kalnos un atlaidīsies uz leju. Braukšanas klasē jūsu instruktors var izsauciet konkrētus rpms, un daži studijas velosipēdi sniegs jums datorizētu nolasījumu. Lai gan jums nav nepieciešamas velosipēdu kurpes, tās palīdz nodot spēku pedāļiem, vienlaikus saglabājot kājām no noguruma.

Acis par balvu
Izturieties pret vēlmi nolocīt galvu uz leju, kad jūs grūti staigāt vai nogurst. Tas var palēnināt skābekļa patēriņu, nogurinot jūs ātrāk (nemaz nerunājot par to, tas norāda uz bīstamību ceļā.)

Pamatdarbība
Lai gan jūsu kājas ir aizņemtas sūknēšanas, saglabāt jūsu ķermeņa augšdaļas joprojām

Pievērs uzmanību: