/ / Apakšā ķermeņa vingrinājumi: Džeina ķermeņa treniņš

Apakšējās ķermeņa vingrinājumi: Džinsa un ķermeņa treniņš

Lielākā daļa sieviešu drīzāk ēst nagus, nekā izmēģināt abikini zem sauļošanās istabu apgaismojuma dvēseles saberžošā mirdzuma. Bet iepirkšanās džinsiem var būt gandrīz tikpat traumējoša. Atšķirībā no slīdēšanas uz viltīgu divdaļīgu gabalu, kas ļauj visam sarunāties, džemperu pārsegs nozīmē, ka viss tiek saspiests. Un pārāk bieži viens no trim vainīgajiem aiztur jūs no perfekta fit: mafins augšdaļa, biezi augšstilbi vai dzīvoklis butt

Kaut arī jūs varat "t tikai mērķa jūsu problēmas vietām(bez summāriem krēmiem uzreiz vai efektīvi zap jūsu vēdera tauku), pareizā fitnesa kārtība var ievērojami palīdzēt pārveidot savu ķermeni. Apakšā ķermeņa vingrinājumi šeit ir domāti, lai izveidotu un definētu savu muguru, nostiprinātu un saplacinātu savu kodolu, un sprādzienu tauku slims jūsu kājām.

Tie ir paredzēti arī jūsu aizņemts grafiks: Katrs treniņš aizņem tikai 10 līdz 15 minūtes, un viss, kas jums nepieciešams, ir hanteļu pāris (mēģiniet sākt no piecām līdz 10 mārciņām un palielināt, jo tas kļūst pārāk viegli). Izvēlieties augstāko prioritāti no augstāk redzamās nolaižamās izvēlnes un pabeidziet treniņu atsevišķi (vai kā papildinājumu pirms regulāras rutīnas), vai arī visus trīs veidojiet vienā galvenajā kopējā ķermeņa treniņā.

Treniņi:
Kāju vingrinājumi: veidojiet slimos, seksīgos stublājus
Core vingrinājumi: Trim un Tone Jūsu jostasvietas
Butt vingrinājumi: Sculpt augsts, saspringts Tush

Izdrukājiet visus trīs treniņus tagad!

Pievērs uzmanību: