/ / #Gym Confessions: tas sāp!

#Gym konfesijām: tas sāp!

Ja jūs kādreiz esat atstājis iekšējo riteņbraukšanas klasi, kas sajūta grūtības visās nepareizās vietās, jūs varētu darīt kaut ko nepareizi. Turklāt jūsu stūri varētu būt vainīgi.

2012. gadā publicēts pētījums The Seksuālās medicīnas žurnāls konstatēja, ka sievietes velosipēdisti, kuru motociklu stūribija novietoti zemāk nekā viņu velosipēda sēdekļu sēdekļi pieredzēja vairāk sāpju (ouch!) un samazinājās dzimumorgānu sajūta (nē!) viņu zemākajos reģionos. Labā ziņa ir tāda, ka, mainot sava velosipēda uzstādīšanu, var mazināt šos jautājumus.

"Iekštelpu studijas riteņbraukšana parasti irkomfortu, komfortu, komfortu ", saka Justin Rubin, grupas fitnesa menedžeris, kurš septiņās grūtās klasēs māca nedēļā Equinox Losandželosā, Kalifornijā." Jūs vēlaties, lai jūsu ķermenis būtu ērti, lai jūsu kājas, plaušas un sirds varētu nokļūt darbs. Ar pareizu izlīdzināšanu un velosipēda iestatīšanu nedrīkst būt akūtas sāpes, tikai labs vecmodīgs nogurums un muskuļu apdegums. "

Lūdziet instruktors novērtēt sēdekļa augstumu,stāja un novietošana uz velosipēda. Rubīns saka, ka, ja Jums rodas sāpes jūsu locītavas vai bikini zonā, jums vajadzētu iegādāties velosipēdu šorti ar polsterējumu vai polsterētu velosipēda sēdekļa vāku.

Iegūstiet vairāk padomu, kā pasargāt savas dāmu daļas no sāpēm, kamēr riteņbraukšana notiek.

Pastāsti mums: Vai jūs kādreiz esat klusi par diskomfortu, griežot? Kādas ir jūsu citas sporta konfesijas? (@ @WomensHealthMag ar hashtag #GymConfessions!)

Vairāk no WH:
Velosipēds
Jūsu labākais iekštelpu velosipēdu treniņš
Vagīnas traucējumu novēršana

Pārbaudiet savu apetīti! Belly Selt Diet ir paredzēts, lai bada hormonus kontrolētu. Pērciet grāmatu!

Foto: iStockphoto / Thinkstock</ p>
Pievērs uzmanību: