/ / 6 veidi, kā padarīt savu nākamo bike treniņu, kas ir daudz grūtāk, saskaņā ar SoulCycle instruktoru

6 veidi, kā padarīt jūsu nākamo bike treniņu, kas ir daudz grūtāk, saskaņā ar SoulCycle instruktors

Piespiediet pret pretestību

1. kustība: spiediet pret pretestību

Kāpēc tas darbojas: Šī kustība ir lieliska, lai nodrošinātu stabilitāti, Lily saka:kā arī pēcdzemdību kaloriju dedzināšana. Tas arī izaicina jūsu glute, kvadrociklu un hamstrings. "Tas viss ir par to, kur jūs ievietojat savu ķermeni, kad jūs ievadāt push," saka Lilija. "Esi spēcīgs, esiet stabils un atstājiet savu gurnu atpakaļ, kamēr pedāļi."

Kā: Sāciet ar velosipēdu ar rokām līdz stūres galam (a), pēc tam velciet jūsu gurnus atpakaļ pār savu vietu un atveriet savu krūtīs (b).

Izkāpšana no sēžas

Pārvietot 2: sēžot no sētas

Kāpēc tas darbojas: Šī kustība nospiež jūsu muskuļus līdz maksimālajai izturībai, kamēr jūs atrodaties velosipēdā, saka Lily. Tas darbojas jūsu kodolā un jūsu kājās, vienkārši pārliecinieties, ka jūs neesat atspiedies uz stūri, lai saņemtu atbalstu.

Kā: Paceliet pedāļus no sēdekļa (a) un ielieciet rokas uz stūres ar savu siksnu virs sēdekļa (b). Tad novietojiet sevi kā jūs stāvējat un palaidiet uz pedāļiem (c). Dariet to ar intervāliem, sākot ar 15 sekundēm un strādājot savu ceļu līdz 45.

(Izdomājiet savu stilu kopā ar pirmās klases socanomikas DVD ar augstu intensitātes deju kardio!)

Izolēts kalns

3.vieta: izolēta kalna

Kāpēc tas darbojas: Bez tam, tikai palielinot jūsu sirdsdarbības ātrumu, kad jūs virzāt cauri tam, kas jūtas kā kalns, tas darbosies uz jūsu glutes, hamstrings un atpakaļ (tik ilgi, kamēr jūsu pleceni ir notriekti pareizi).

Kā: Pievienojiet pretestību, sāciet ar pusi pagrieziena un strādājiet, lai pilnīgi ieslēgtu velosipēdu (a). Atvelk plecus atpakaļ un uz leju (b), pedālis par intervālu, ar kuru jūs esat apmierināts, sākot ar 15 sekundēm un darbojas līdz pat 45.

Atspiešanās

Pārvietot 4: Pushup

Kāpēc tas darbojas: Tāpat kā jebkurš pushups, tas aktivizēs jūsu atpakaļ uz ceļa uz leju un jūsu krūšu muskuļus uz priekšu. "Tas ir optimāls, lai palielinātu koordināciju uz velosipēdu," saka Lilija.

Kā: Sēdiet taisni uz jūsu velosipēdu, kā jūs to darījāt (a), novietojot rokas uz vidējiem stūres ar rokām taisni (b). Izlieciet rokas, lai palielinātu vaļīgumu, vienlaikus saglabājot elkoņus, kas tiek izvilkti jūsu pusēs pie katra spiediena (c). Lai sāktu, veiciet pieci reps, tad uzziniet, vai varat paveikt savu ceļu līdz 10 vai 15 gadiem.

5 dažādi pushups, kas "palīdzēs jums sajaukt jūsu treniņu rutīnas:

Alternatīvi slīpa kontrakcijas seglos

Pārvietojiet 5: pārmaiņus slīpa kontrakcijas seglā

Kāpēc tas darbojas: Šis solis ir lielisks šai sānu definīcijaijūsu abs. "Neskatoties uz to, lai nevērtu galvu vai nepārvietotu savu kaklu," saka Lilija. "Padomājiet par to, ka jūsu vēdera sienas apdedzina pa labi, pa kreisi, pa labi, pa kreisi ļoti ātri."

Kā: Sēdētā stāvoklī novietojiet rokas tuvākajos stūres ratos (a). Turot plecus un gurnus stabilu (b), veiciet nelielu sānu lūzumu (c). Piestipriniet malas piecos reps katrā pusē, redzēt, vai jūs varat strādāt savu ceļu līdz 10 vai 15.

Spēcīga rinda ar svariem

6. kustība: spēcīga rinda ar svariem

Kāpēc tas darbojas: Tas darbosies jūsu pamata stabilitātes un jūsu roku visu uzreiz. Tas var palīdzēt definēt plecus, vienlaikus saglabājot kāju kustību.

Kā: Sēdē augstu seglos, turiet divu vai trīs svaru svarus katrā rokā (a). Pieskarieties rokām taisni pie sevis acu līmenī (b) tad lēnām pavelciet elkoņus un plecus atpakaļ, lai jūsu dūres nonāktu jūsu pusēs ar jūsu ribcage (c). Dariet 10 atkārtoti, lai sāktu, bet pēc tam pievienojiet vairāk, ja jūtaties ērtāk, strādājot līdz pat 30.

Pievērs uzmanību: