/ / 5 iemesli, kāpēc jūs neredzat definīciju jūsu kājās. Nav svarīgi, cik smagi jūs mēģināt

5 iemesli, kāpēc jūs neredzat definīciju jūsu kājās, nav svarīgi, cik smagi jūs mēģināt

Jūs039; neizmantojat pietiekami daudz svara

Ķermeņa svara treniņi ir lieliski, lai iegūtu jūsusirdsdarbības ātrums uz augšu, bet tie "nav atkarīgi no tā, ko meklējat jūsu kājas". Jūsu ķermenis neveidos muskuļus, kamēr tas nav uzsvērts, "saka Alberts Mathenijs, RD, CSCS, SoHo Strength Lab līdzdibinātājs un Promix Nutrition padomnieks. Viņš saka, ka, lai gan augšējā ķermeņa spēka treniņus var uzņemt ļoti augstā līmenī bez svariem, zemākas ķermeņa treniņam ir nepieciešams papildu svars, lai redzētu būtiskas izmaiņas liesās muskuļos. Tas ir tādēļ, ka jūsu zemāks ķermenis ir spēcīgāks par jūsu augšējo ķermeni, ķermenis (domā par to, mēs pavadām dienu ar mūsu kājām, nevis mūsu rokām). Lai redzētu rezultātus, pievienojiet svaru kāju treniņiem tādā līmenī, kas jūtas izaicinošs, bet ne neiespējams. Nemitīgi turpiniet palielināt svara daudzumu jūs izmantojat, jo kustības kļūst vieglākas. (Slim, seksīgs, spēcīgs treniņš DVD ir ātra, elastīga treniņa, ko jūs gaidījāt!)

You039; pārāk daudz sirdsdarbības

Cardio ir svarīga jebkuras fitnesa sastāvdaļarutīnas, bet, ja rezultāti ir MIA, jūs varētu vēlēties, lai treadmill pārtrauktu. Jūs droši vien esat dzirdējuši, ka jūsu fitnesa rutīnas sajaukšana ir svarīga, lai saglabātu ķermeņa uzmākšanos, un tas, ka tas ir taisnība, saka Matheny. Jūsu ķermenis ir adaptīvs, tādēļ, ja veicat vairākus kardio vingrinājumus

</ Article>
Pievērs uzmanību:
2016-2017 sabrin97.org - Autortiesības uz tekstu, fotogrāfijām un video materiāliem, kas publicēti šajā vietnē, pieder to likumīgajiem īpašniekiem.