/ / Top 10 jogas priekš vīriešiem

Top 10 joga piedāvā vīriešiem

Joga vīriešiem: cilvēks jogas pozā

Protams, puiši ir forši ar jogu. Galu galā viņam ir jāapzinās, ka tas, kas liek domāt, ka jūs gulējat gulēt, nemaz nerunājot par dzesētāju un seksīgāku visu apkārt. Bet vai jūs esat uzaicinājis savu paškonstruēto joga ierosinātāju uz klasi tikai, lai atrastu to pēkšņi, šķiet, it kā viņš Saglabājuši gada uzdevumus un pienākumus kā izvairīšanās stratēģiju? Nu, mēs esam ieguvuši ziņas par viņu. Joga nav tikai sievietēm, piemēram, krēslā un sociālās vannas istabas braucieni. Joga ir arī vīriešiem. Faktiski, viena jogas nodarbība nedēļā vai tikai pāris pirmsizturības radītais posms var palielināt izturību, stiprināt spēku, novērst ievainojumus un varbūt pat novērst sirds slimības puišiem.

"Vīrieši bieži cieš no saspringuma, it īpašigurnus, gals un plecus, kas var izraisīt ievainojumus vai vājumu, "saka Baron Baptiste, slavenais jaudas joga eksperts un trenera palīgs Philadelphia Eagles." Pārsvarošana jebkurā sporta veidā var izraisīt atkārtotu stresu un citus nopietnākus ievainojumus. Joga ir pilna ķermeņa treniņa, kas rada gan spēku, gan elastību. [Viņiem] ir jābūt abiem. Viens bez otra ir katastrofas recepte. "

Neesat pārliecināts, kur (vai kā) viņam sākt? Iegūstiet viņu praksē šos 10 pozus. Baptiste iesaka izstiepties puišiem "vieglākos plankumus (piemēram, pleciem, gurniem un cirkšņus) un pastiprināt muskuļus, kuriem trūkst mīlestības sporta nodarbību laikā (piemēram, muguras un ceļgaliem). Ja viņš joprojām jādzīvo par saviem nodokļiem vai netaisnību garāžā, izsaucot viņa vārdu, piedāvās būt viņa personīgais instruktors un, ja vajadzīgs, uzpirksts viņam ar pēcapstrādes prēmijām.

Noskatīties Top 10 vīriešiem
slaidrāde.

Lai atrastu vēl lieliskus pasākumus jūsu vīram, apmeklējiet Men's Yoga Center.

Pievērs uzmanību: