/ / 6 Procedūra pret grumbu novēršanu, sakārtota efektivitātes secībā

6 grumbu apkarošanas procedūras, kas sakārtotas efektivitātes secībā

Kad runa ir par grumbu apkarošanu, ir areibinošs procedūru skaits un produkti, kas prasa pagriezt atpakaļ pulksteni, un daudziem no tiem ir dārgi cenu marķējumi. Bet kas patiešām darbojas? Mēs lūdzām divus vadošos dermatologus klasificēt procedūras, kas patiešām novedīs tevi uz bezšķiedru ādu un būs vērts jūsu grūti nopelnītajiem dolāros. Šeit ir zemais līmenis.

1. Sauļošanās

Jūs varat būt pārsteigti redzēt šo unsexy darba zirgusaraksta augšpusē, bet vienkārši valkā sauļošanās visu gadu palīdzēs novērst grumbu veidošanos un dziedēt smalkas līnijas, aizsargājot un ļaujot jūsu ādai dabiski labot sevī, norāda Ņujorkas Universitātes Langone dermatoloģijas klīniskais docents Doris Day Medicīnas centrs. Tomēr jūsu rezultāti būs tikpat labi, kā izvēlētajai formai. Pārliecinieties, ka tas ir pietiekami aizsargāts 30 vai vairāk SPF, un to katru rītu lieto sejai un kaklam - vai arī tas netiek skaitīts! EltaMD Clear UV Clear Broad Spectrum SPF 46 ($ 32, dermstore.com) ir viens no mūsu izlases veidotājiem.

2. Botox, Dysport un Xeomin

Zināms kā neuromodulatori, šie trīs populāriinjekcijas palīdz bloķēt muskuļu nervu signālus. Bloķēšana vājina un novērš muskuļu noņemšanu, kā rezultātā grumbu relaksācija gludā ādā. "Botox joprojām ir vadošā minimāli invazīvā procedūra grumbām," saka David E. Bank, M.D., dermatologs Mount Kisco pilsētā Ņujorkā. Rezultāti parasti ilgst no trīs līdz četriem mēnešiem, pirms ir nepieciešama cita sesija. Saskaņā ar RealSelf.com, vidējās Botox izmaksas visā ASV ir aptuveni 525 $ par sesiju, lai gan tas var atšķirties atkarībā no atrašanās vietas un apstrādātās ādas daudzuma.

3. Retinols un antioksidanti

No visām ādas kopšanas sastāvdaļām retinols, aA vitamīna atvasinājums ir visprecīzāk izpētīts un publicēts, lai cīnītos ar grumbām un palīdzētu atjaunot ādu. "Retinols veido biezāku kolagēna slāni, kas ādu izskatās vienmērīgāk un jaunāki," saka Diena. Citi labākie antioksidanti, kas labi darbojas, ietver peptīdi, augšanas faktori, stabilizēts C vitamīns un varš, saka Diena. "Izmantojot dienas laikā, viņi palīdz sauļošanās darbā labāk novērst kaitējumu un tiek izmantoti naktī, viņi palīdz noņemties no saules, piesārņojumu un stresu," sacīja viņa.

4. Lāzera resurfacing

Lāzera resurfacing, piemēram, Fraxel ir in-officekas strādā zem ādas virsmas, lai izdzēstu saules bojājumus, kas rada līnijas un grumbas, kā arī pigmentāciju un rētas. Tas arī palīdzēs samazināt poru izskatu kā prēmiju. "Gaismas enerģija, ko lieto kopā ar Fraxel, exfoliates virspusējos ādas slāņus un stimulē ādas dabīgo kolagēna ražošanu, lai palīdzētu izlīdzināt krokas un kabatas, kas izraisa grumbas," saka Banka. Optimālu rezultātu sasniegšanai var būt nepieciešama dažu sesiju starplaiks, kas tiek izvietotas pēc dažām nedēļām, un pēc ārstēšanas parasti ilgst aptuveni trīs līdz četras dīkstāves dienas. Sagaidiet, ka maksāsiet no 800 līdz 1500 ASV dolāriem atkarībā no jūsu atrašanās vietas.

5. Voluma

Atšķirībā no tneuromodulatoriem, kurus injicētieši grumbu griezumā, Voluma tiek injicēts vaigiem, lai atjaunotu tilpumu un paceltu ādu atkal vietā, izraisot izšļakstīšanās rezultātā radušos grumbu izzušanu. Humalogēnskābe, ko organisms dabīgi ražo, ir galvenā Voluma sastāvdaļa. Tas nodrošina elastību un pilnību, ko mēs zaudējam ar vecumu, izraisot sejas apjoma zudumu, kas izraisa grumbu veidošanos. "Rezultāti ir gandrīz tūlītēji ar mazu atgūšanas laiku, un ieguvumi ilgst līdz diviem gadiem," saka Banka. Viņš piebilst, ka injekcijām jāiet zem asinsvadiem, lai mazinātu zilumu veidošanos un pietūkumu. Voluma ir plašs izmaksu spektrs, jo izmantotais daudzums var mainīties tik plaši, bet RealSelf tuvina diapazonu no 800 līdz 2500 ASV dolāriem uz vienu ārstēšanu.

6. Nutraceuticals

Skaistumkopšanas piedevas, kas satur antioksidantusun minerālvielas, kas šajās dienās ir plūdu plaukti, patiesībā ir saistītas ar zinātnes rezultātiem. "Šī ir relatīvi jaunāka īpašu piedevu kategorija, kas palīdz jūsu ādai atjaunoties un novērš grumbu no iekšpuses," saka Diena. Tiek uzskatīts, ka, atbalstot ādu ar noteiktiem barības vielām, tas dos degvielu, kas vajadzīga efektīvākai atjaunošanai. Tomēr ir aizķeršanās: jums vienmēr jālieto papildinājums, lai redzētu vienmērīgāku ādu, un, pirms novērtējat ādas rezultātus, ir pacietība to darīt vismaz trīs mēnešus. Diena iesaka lietot nutraceutical režīmu ZSS starojošā āda ($ 160, zss-skincare.com), kas nāk kopā ar sejas serumu, vai arī varat izmēģināt alternatīvo aptieku Nature's Bounty Extra Strength matu, ādas un naglu sveķi (9 ASV dolāri amazon.com)

Pievērs uzmanību: