/ / ONE Butt Pārvietot, kas jums jāpievieno tavai kārtībai

ONE Butt Move jums jāpievieno jūsu rutīnas

glutes vardes sūkņi

Vai meklējat kādu motivāciju kāju dienā? Neskatoties tālāk par vardes kājām!

Varži rokās labi attīstās kājas un augšstilbi unfakts, ka tie ir garšīgi, nebūtu pārsteigums. Lai gan šķiet, ka pseidozinātne var teikt, vai tā darbojas vardes dēļ, tā tev darbosies, bet froggier pieeja pārejai var būt tieši tas, kas jums vajadzīgs, lai dzirkstu jaunus laimīgus ieguvumus. (Torch fat, fit fit, un izskatās un justies lieliski ar Sievietes Veselības Visi 18 DVD!)

Bret Contreras, C.S.C.S., sporta fitnesa mehānismā, kas ir pazīstams kā fitnesa industrijā "Glute Guy", videoklipā virs vardes sūkņiem tiek prasīts pārvietoties. Kas ir tik īpašs par šo vardes stāvokli (tas arī atgādina tauriņa formu), papildus tam, ka tā pilnībā pakļauj ģimenes dārglietas?

Novietojot kājas kopā un izplatot savuceļosies, sākat nolaupītajā un ārēji pagrieztā gūžas stāvoklī. Contreras saka, ka šis unikālais iestatījums ļauj daudziem cilvēkiem pastiprināti aktivizēt glutējumu, salīdzinot ar klasiskās glutes tilta versiju, atdalot savas kājas no grīdas. Tam ir arī papildu priekšrocība, ka var mobilizēt adductor muskuļus (stingru cirkšņa ikviens?).

Contreras saka, ka jums vajadzētu sākt tikai ar savu ķermeņa svaru trīs komplektiem, cik vien iespējams, ar vienu līdz divām atpūtas minūtēm starp komplektiem. Gaidīt episkā glute sūkni, mani draugi.

Kad jūs varat veikt trīs komplektus ar 50 ķermeņa svara repsi, pārejiet uz ielādes versiju, ievietojot hanteles jūsu klēpī. Vai trīs komplekti no 20 reps ar vienu vai divām atpūtas minūtēm starp komplektiem.

Contreras galvenie norādes ir saglabāt savu zodupiespiests un jūsu ribas un pleciem uz leju. Viņš arī iesaka izveidot to, ko jūs saucat par aizmugurējo iegurņa slīpumu (PPT) kustības augšpusē, saspiežot savus glutes cik vien grūti, cik iespējams. Padomājiet par mēģinājumu padarīt limonādi ar jūsu parasto vaigu.

Bret arī iesaka izvairīties no tiešas acu kontakta ar citiem sportista apmeklētājiem, veicot šo treniņu, tas ir, ja jūs "vairāk interesē visu citu veidu sūknēšanas.

Jūs varat izmantot šo seksuāli iekasēto kustību kāstarteri vai finisher, nākamreiz, kad jūs apmācīsiet savu apakšējo ķermeni, lai šajās vaigās ievietotu kādu gaļu. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, pāri augsta līmeņa repaiļu sikspārņiem, kas nodrošina vielmaiņas sprieguma stimulu, ar stipra stienīša gūžas virzieniem, kas nodrošina mehānisku spiediena stimulu, lai sniegtu jūsu glute labākai no abām muskuļu veidojošām pasaulēm. Tagad nokļūst sūknēšanai, jo tas viss ir par glutes!

Raksts "Kāpēc jums vajadzētu sākt darīt" Frog Sūkņi "Jūsu Glutes sākotnēji parādījās Vīriešu Veselība.

Pievērs uzmanību: