/ / Precīza treniņa Mūsu Fitnesa Redaktors Vai, kad viņa ir aizņemta AF

Precīza treniņa Mūsu fitnesa redaktors, ja viņa ir aizņemta AF

Goblet Squats

1. GOBLET SQUAT

"Viena no manām iecienītākajām tupēt variācijām, un vieglijādarbojas jebkurā sporta zālē, jo tas prasa tikai vienu svaru - hanteles vai ķēdes gredzenu. Vienmēr turiet svaru krūšu kurvja līmenī, noliecot elkoņus, kā jūs tupināt. "Do 10-12 reps.

Viena kājas liekšana

2. VIENKĀRŠAIS LEG DEADLIFT

"Lieliski, lai uzlabotu līdzsvaru, vienlaikus strādājotmana ķermeņa aizmugure un pamatnes izturības stiprināšana. "Turiet hanteles, nostājiet uz vienas viegli izstieptas kājas, otrā zem zemes, pēc tam salieciet pie gurniem, lai nolaistu savu ķermeni paralēli grīdai. Vai 10 līdz 12 reps.Slim, seksīgs, spēcīgs treniņš DVD ir ātra, elastīga treniņa, ko gaidījāt!)

Hanteles krūšu kurpes

3. DUMBBELAS kūka PRESE

"Do 'em uz soliņa, do' em uz grīdas. Vai paceliet kājas, lai pastiprinātu izaicinājumu jūsu kodolam. "Lieciet uz priekšu, turiet svarus virs krūtīm, tad nolaidiet tos, līdz jūsu augšdelmi pieskaras. Vai no 10 līdz 12 reps.

Bija virs rindas

4. BENT-OVER ROW

"Perfekts papildinājums spiediena vingrinājumiem, piemēramatslodzes un krūšu kurpes. Un lielisks sneaky abs kustība, kas arī liek sexy augšējo muguru. "Stāvēt ar saliektiem ceļgaliem un saliekt pie jostasvietas, svars karājas, tad velciet tos līdz jūsu pusēm. Do 10-12 reps.

Glute tilts

5. GLŪTES BRĪDA

"Man patīk izmantot šo pārvietojumu kā mini ķēdi, laipastipriniet glutēnu aktivāciju. "Lieciet uz priekšu, noliecieties ceļos, paceliet kājas uz grīdas, nospiediet gurnus līdz savam ceļam. Padariet 30 reps ar trīs veida papēžiem uz augšu, kājas platas, pirkstiem, kājas kopā, ceļgali ārā līdz trim komplektiem.

Stingri laicīgi? Šis 5 minūšu sēklu treniņš palīdzēs jums izspiest kādu vingrinājumu:

Pievērs uzmanību: