/ / Vai tas ir pat vērts to izmantot tikai vienu dienu nedēļā?

Vai ir pat vērts to izmantot tikai vienu dienu nedēļā?

strādājiet reizi nedēļā

Nav šaubu, ka jūs darāt visu iespējamo, lai regulāri strādātu. Bet dažreiz dzīve, darbs un laimīgā stunda nonāk ceļā.

Par laimi jaunais pētījums parāda, ka nav nekas tāds, ka ir "nedēļas nogales karavīrs" - jūs zināt, kādam, kam ir laiks, lai izspiestu treniņu vienu vai divas reizes nedēļā.

Pētījums, kas publicēts žurnālā JAMA Iekšējā medicīna, analizēja gandrīz visu iedzīvotāju aptaujas64 000 pieaugušo un konstatēja, ka pētījuma laikā cilvēkiem mirstības risks bija par 30 procentiem mazāks, ja viņi sasniedza Pasaules Veselības organizācijas ieteicamo slieksni 150 minūtes vidēji vai 75 minūtes enerģiskas aktivitātes neatkarīgi no tā, vai minētie protokoli tika sadalīti starp vienu, diviem, vai seši treniņi nedēļā.

Kaut arī pētnieki apgalvo, ka ir vajadzīgi tālākie pētījumikas pamatā nozīmē, ka, jā, jūs varat apmierināt savu iknedēļas fitnesa mērķi vienā mokošajā 150 minūšu sesijā nedēļā, ja tas atbilst jūsu vajadzībām.

Albert Matheny, M.S., R.D., C.S.C.S., no SoHo Strength Lab un Promix Nutrition, norāda, ka pētījumā tika salīdzināti cilvēki, kas to izmantoja zināmā mērā pret tiem, kuri vispār nemācījuši, un tas ne tikai šokēja, ka tie, kuri veica kādu no mācībām, bija veselīgāki . "Pārvietošanās ir labāka nekā nepārvietojas," viņš saka.

Un Doug Sklar, sertificēts personīgais treneris unŅujorkas sporta trenažieru studijas PhilanthroFIT dibinātājs piekrīt. "Tas vienkārši pastiprina to, ko daudzi ir zināmi un pastāvīgi tur pastāvīgi uzlūkojuši fiziski aktīvi, var būt noderīgi jūsu ilgtermiņa veselībai," viņš saka.

Tomēr Sklar atzīmē, ka, strādājot divas reizesiesācējiem ir pietiekoši nedaudz nedēļas, patiesībā ir labāk mēģināt izdarīt vairāk. "Vairāk pieredzējušiem treneriem es ieteiktu trīs līdz piecas reizes nedēļā," viņš saka. (Izspiediet tūlītējos treniņus ar Sieviešu Veselības Visiem 18 DVD!)

Matheny saka, ka regulāri tiek īstenoti ļoti labiiespējams, padarīs jūs pat veselīgākus par tiem, kas strādā šeit un tur. "Cik veselīgi tu vēlies būt?" Viņš saka. "Ikviens var katru dienu pārvietoties vismaz 22 minūtes, tas ir, vairāk nekā 150 minūtes nedēļā."

Pierakstieties Sieviešu veselības informatīvajā biļetenā, lai tas notiktu, lai ikdienas tendences nosūtītu tieši uz iesūtni.

Tomēr, ja jūs esat saņēmis laiku un pazīstat tevivar saņemt tikai vienā vai divos treniņos konkrētā nedēļā, Sklar iesaka ķermeņa izturības treniņus, kas apvienoti ar intensīvu starplaiku. "Izturības komponents palīdzēs attīstīt un uzturēt liesu muskuļu un kaulu blīvumu, bet augstas intensitātes intervāli paaugstinās jūsu sirdsdarbības ātrumu un izaicinās jūsu sirds un asinsvadu sistēmu," viņš paskaidro.

Matheny saka, ka jums vajadzētu būt jūsu sirdsdarbības ātrumampaaugstināts visam treniņam, kurā būtu jāietver arī mobilitātes vingrinājumi un kustība dažādās lidmašīnās (t.i., ne tikai virzienā uz priekšu vai uz vienu pusi). Viņš saka, ka tas var ietvert ķermeņa svara iesildīšanu, spēka treniņu, intervālu, kā arī braukšanu vai peldēšanu.

Izmēģiniet šos 52 tauku slāpēšanas kardio kustības:

Lai gan ir iespējams grūti strādāt vienu vai divusdienas nedēļā un atbilstu jūsu iknedēļas fitnesa prasībām, Matheny saka, ka tiešām ir labāk būt konsekventi, ja vien iespējams. "Jums katru dienu nav nepieciešams intensīvi pievērsties, un tas, visticamāk, būtu labāks, ja netiktu, bet jums vajadzētu pilnīgi kustēties katru dienu kādā veidā," viņš saka.

Pievērs uzmanību: