/ / Tieši tā, kā saspiest Butt Workout katrā sviedri Sesh

Tieši tā, kā saspiest Butt Workout katrā sviedru Sesh

Šogad bija viss par mucu. Mums bija vairāk cilvēku, kas jautāja par to - un mēs radījām vairāk treniņu par to, nekā mēs pat darījām ar abs. (Šokējoši, bet patiess). Man tas patīk, ka tas pievērš vairāk uzmanības ne tikai tādēļ, ka tas ir visspēcīgākais muskuļu grupas viss jūsu ķermenis, bet gan tādēļ, ka neizbēgami, kad jūs sākat koncentrēties uz savu muca, jūs parasti iesaistās lielākajā daļā no jūsu pakaļējā ķēde (aka jūsu ķermeņa aizmugure: balsenes, muguras lejasdaļa utt.). Un šī teritorija vienmēr varēja izmantot kādu papildu mīlestību.

Cilvēka stipra veidošana parasti ietver sevī kombinācijusmagas, vieglas un ķermeņa masas vingrinājumi. Šis ātrais treniņš koncentrējas uz pēdējo. Šo nesvarīgo kustību izmantošana ne tikai palīdzēs stiprināt jūsu glutētu aktivāciju, bet tie palīdzēs jums tiešām nulles pēc jūsu formas uz divām no visbūtiskākām apakšējās ķermeņa kustībām: viru un tupēt. Stiprinot šajās divās kustībās bez svara, jūs varēsiet stiprināt (un izvairīties no traumām), kad sākat pievērst lielāku svaru, lai pārvietotos, piemēram, smaguma pakāpieni, squats, lunges un šūpoles.

Kad jūs darāt viru, kuru vēlaties koncentrētiesspiežot jūsu gurnus atpakaļ un saglabājot muguras dzīvokli; jums vajadzētu justies stiept jūsu hamstrings un glutes kā jūs virzīties uz priekšu katrā rep. Ar split squat, jūs vēlaties domāt par sēžot taisni uz leju, gandrīz uz leju un atpakaļ, vienlaikus saglabājot savu krūškurvja garumu; tas saglabās uzsvaru uz jūsu glutes un quads, nepalielinot spiedienu uz jūsu ceļgaliem. (Izspiediet tūlītēju treniņu ar sieviešu veselības 20-minūšu treniņu DVD!)

To varat izdarīt kā dinamisku iesildīšanās vai ametabolisma finisher - jebkura treniņa sākumā vai finišā (lai sasildītos, mērķis ir piecas minūtes nepārtrauktā darba, jo finisher mērķis ir tuvināties 10 minūtēm). Vai arī jūs varat to uzbūvēt kā papildinājumu smagai pacelšanas dienai, kas koncentrējas uz jūsu apakšējo ķermeni: pabeigt šo superset sesijas sākumā, jūs vēl vairāk nogurums jūsu glutes līdz jūsu treniņa beigām, kas novedīs pie labākus rezultātus.

Pievērs uzmanību: