/ / Izmēģiniet šo tauku strūklas ķēdi nākamajā reizē, kad meklējat sirds izaicinājumu

Izmēģiniet šo tauku strūklas ķēdi nākamajā reizē, kad meklējat sirds izaicinājumu

Tas ir ļoti jautri un maldinoši grūts ķermeņa svara treniņš. Vienu kārtu, jūs domājat Labi, bez problēmām, man tas ir. Bet, kā jūs turpināt iet ... jā, ne tik daudz. Šīs četras kustības mainās starp izolēta spēka vingrinājumiem, kam seko sprādzienbīstamas kustības.

Jūsu izolēta spēka kustība ietver sānukas vērsta uz vienpusēju zemākas ķermeņa izturību, un apgriezto plecu nospiedumu, kas uzņem vairāk jūsu plecu, muguras augšdaļas un roku, nekā tradicionālais spiediens.

Jūs mainīsiet tos ar vairāk sprādzienbīstamupārvietojas - nūjiņu lēciens un kalnu alpīnists - no tiem pašiem apgabaliem pieņemot muskuļus. Nūjiņu lēciens apstrīdēs abas savas kājas, un jūs kalnu kalnā izmantos visu krūškurvja spēku un visu kodolu. (Torch fat, fit fit, un justies lieliski ar Sieviešu Veselības Visi 18 DVD!)

Spēka un vingrinājumu kombinācijasprādzienbīstamas kustības palīdz jums veidot izturību un samazināt jebkādu nelīdzsvarotību mazākās muskuļu grupās, kuras jūs varētu nevērtēt savā regulārajā treniņā, vienlaikus palielinot visa treniņa intensitāti un kaloriju. Tātad jā, jūs noteikti to jutīsiet rīt.

Pievērs uzmanību: