/ / Novērtējiet Sculpted Booty ar šiem 4 Easy Mini-Band pārvietojumiem

Novērtējiet Sculpted Booty ar šīm 4 vieglajām mini joslu kustībām

Jūsu glute ir lielākā jūsu muskuļu grupaķermenis Viņi arī ir viens no laziestākajiem. Tas nav pilnīgi viņu vainas: kaut arī viņiem ir tonnu pienākumu - gūžas pagarinājums, gūžas nolaupīšana, gūžas iekšējā un ārējā rotācija - diemžēl, kad mēs piespiežam viņus katru dienu stundas stundā iestrēgt, viņi sāk uzņemt dažus sliktos ieradumus. Tāpat kā, mēs faktiski neiesaistāmies, kad to vēlamies. Tas ne tikai nozīmē, ka mūsu treniņu laikā mēs izlaižam milzīgu metabolisma priekšrocību (jo atcerieties, ka viņi ir mūsu lielākā muskuļu grupa, un jo vairāk muskuļu aktivācijas treniņā, jo vairāk kaloriju sadedzina), bet arī vāji glute veicina hroniskas sāpes muguras lejasdaļā, ceļgalu problēmas un citus ievainojumus.

Tātad, ja jūs vēlaties veidot stingrāku, stingrāku mucu,zaudēt svaru, palaist ātrāk vai lēkt augstāka, jums ir jāstrādā pie jūsu glutētas aktivācijas. Viens no labākajiem līdzekļiem, ko varat ieguldīt šajā darbā, ir mini josla. Viņi ir tikai daži dolāri, un jūs tos varat atrast gandrīz visur (man personīgi patīk šie no Veikt labāk.) Nemaz nerunājot, viņi aizņem gandrīz nekādu telpu, tāpēc jūs varat tos uztvert burtiski jebkur. Un viņi strādā, lai palielinātu jūsu laupījuma produkciju katrā treniņā. (Torch fat, fit un izskatās lieliski ar Sieviešu Veselības Visi 18 DVD!)

Vai šie pārvietojas ar tik maz atpūtas, kā jūs varat collasstarp vingrinājumiem un jūsu glutes noteikti vajadzētu justies kā viņi uz uguns līdz ķēdes beigām. Jūs varat izdarīt šo treniņu atsevišķi vai veikt vienu vai divas kārtas katru kustību kā dinamisku uzpūtes, lai pārliecinātos, ka jūsu glutes ir ieslēgts un atlaists pirms jebkāda veida treniņu.

Pievērs uzmanību: