/ / Kāds ir labākais veids, kā ātri tonizēt: ķermeņa svara vingrinājumi vai izturība?

Kāds ir labākais veids, kā ātri tonizēt: ķermeņa svara vingrinājumi vai spēka apmācība?

ķermeņa svara apmācība pret spēka treniņu

Kad runa ir par muskuļu veidošanu, šķiet, ka turir divas skolas, kas domā par to, kā nokrāsoties: paceliet svaru vai izmantojiet savu ķermeņa svaru. Let's get one thing straight: šeit nav neviena zaudētāja. "Abas var būt lieliskas, lai izveidotu izturību un signālu, ja tas tiek izdarīts pareizi," saka Alberts Matheny, R.D., C.S.C.S. no Soho Strength Lab un PROMIX Nutrition.

Tātad mēs zinām, ka abi var būt slepkavības formas, bet kāda iespēja jūs redzēsiet rezultātus ātrāk?

Viss, kas jums jāzina par ķermeņa masas apmācību

Kas ir lieliski par ķermeņa svara spēka treniņuir tas, ka to var izdarīt gandrīz jebkurā vietā, un tas prasa ļoti maz, lai bez aprīkojuma, saka Matheny. Ķermeņa treniņā tiek izmantoti arī stabilizējoši muskuļi - muskuļi, kas uztur un uztur ķermeni vertikāli, piemēram, jūsu abs un tricepss. Kamēr šie muskuļi netiek pārvietoti daudz, to stiprināšana palīdz ķermenim atbalstīt visus citus muskuļus jebkurā citā formā, kas burtiski stabilizē jūs. (Torch kalorijas ātri ar Sieviešu Veselības 20 minūšu Workouts DVD!)

Vēl viens ieguvums ir tas, ka jūs varat veidot augstu līmenino augšējā ķermeņa stipruma, izmantojot ķermeņa svara vingrinājumus, saka Matheny. Virsbūves progresijas iespējas ir gandrīz bezgalīgas. (Gadījums: šie septiņi pushup varianti jums ir nepieciešams izmēģināt.)

Tomēr ķermeņa svara treniņiem nav bezierobežojumi. Kaut arī progresijas ir iespējamas, tās galvenokārt nāk veidā dara papildu reps - un neviens šeit meklē, lai beigās dara 100 pushups. (Bet, ja jūs esat, sirsnīgi.) Turklāt, ļoti grūti ir pievienot daudz zemākas ķermeņa stiprības tikai ar ķermeņa masas apmācību, sacīja Matheni.

Priekšrocības un trūkumi pacelšanas svaru

Pretēji tam, strādājot ar svariem, tur irdaudz iespēju pievienot izaicinājumu, vienkārši palielinot svara līmeni. Šī metode ir ne tikai vienkārša, bet arī izmērāma, tāpēc jūs varat nojaušat minējumus par to, kā apstrīdēt sevi. Turklāt pacelšana veicina uzlabotu kaulu blīvuma uzlabošanos un rada labāku hormonālo reakciju jūsu organismā, saka Matheny. (Tāpat atkārtojiet sevi šeit: pacelšanas svars nebūs Hulk jūs ārā, ja vien, protams, tas ir tas, ko vēlaties.)

Neveiksme: Mati var atstāt mobilo nodaļu tuvumā. Daži svērtie vingrinājumi, īpaši pacelšanas mašīnas, nestrādā daudzās lidmašīnās un leņķos, un var ierobežot kustības klāstu. Turklāt dažas kustības nevar piedāvāt tādu pašu stabilitātes problēmu kā ķermeņa masas apmācība.

Spriedums

Drumroll, lūdzu: Svars apmācība, iespējams, ir jūsu labākais bet, ja jūs meklējat, lai izcelt šo laupījumu. "Lielākajai daļai cilvēku trūkst ķermeņa masas apmācības," saka Matheny. "Zemāka ķermeņa-četrgalvu, gals šķiņķa, glutes ir lielākā muskuļu masa jūsu organismā." Turklāt jūsu ķermenis redzēs labāku hormonālo atbildi no svara apmācības un jūs pievienosiet liesās muskuļu ātrāk.

Bet tas nenozīmē, ka jūs varat iziet no burpēmuz visiem laikiem. Tev vienmēr jāiekļauj ķermeņa svara vingrinājumi gan augšējai, gan zemākajai ķermeņa daļai, teica Matheny. Lai iegūtu rezultātus, vienkārši iekļaujiet kāda veida svērtās izturības treniņu trīs reizes nedēļā. Matheny iesaka strādāt ar dažādiem svariem vai reps, nekad nepārsniedzot 12 reps vienā komplektā un dažādu intensitāti - dažām dienām lielāks svars / zemāks reps, citās dienās mazāks svars / augstāks reps.

Pievērs uzmanību: