/ / Ieslēdziet savus tauku degļus ar šīm viena hanteles kustībām stingrākam kodolam

Ieslēdziet savus tauku degļus ar šīm viena hanteles pārejām, lai iegūtu stingrāku pamatu

Kad runa ir par spēka treniņu, tas ir labākais veidslai iegūtu vislielāko sprādzienu jūsu buck attiecībā uz kaloriju torching, metabolismu revving potenciāls ir domāt liela liela, kopējā ķermeņa kustības, tas ir. Papildus stipruma no galvas līdz pirksta stiprumu un definīciju galvenais ieguvums ir tas, ka jūs samazināt garumu jūsu sviedru sesiju pusi (kas ir lieliski, kad jūs nospiež uz laiku).

Šis konkrētais treniņš izmanto trīs kustības un vienuhantelis, kas skar visas svarīgākās muskuļu grupas - konkrēts plus vai tu esi apmācību iesaiņotajā sporta zālē vai savā dzīvojamā telpā. Un tas dod nedaudz papildu (vēl smalks) uzmanību jūsu kodolam, kas nozīmē, ka jūs varat arī izgriezt tos crunches jūs vienmēr jūtat nepieciešamību iemest beigās savu treniņu. (Torch fat, fit un izskatās lieliski ar Sieviešu Veselības Visi 18 DVD!)

Jūs varat pabeigt divus dažādus veidusšī shēma. Pirmais variants: izvēlieties nedaudz vieglāku svaru (izmēģiniet 10 pounder, lai sāktu) un mēģiniet pēc iespējas ātrāk iziet pa kājām un kārtas. Tas palielinās jūsu sirdsdarbības ātrumu un pievērsīs nedaudz vairāk, palielinot treniņa kardiovaskulāro izaicinājumu, kas nozīmē lielāku kaloriju sadedzināšanu, kā arī palielina ķermeņa metabolismu. Otrais variants: izvēlieties smagāko svaru, kas ļauj pabeigt katru vingrinājumu ar atbilstošu formu - jūs vēlaties cīnīties, lai izlēkt no katra treniņa gala. (Piezīme. Īpaši pirmajās pāris reizes, kad jūs izmēģināt šo treniņu, tas var palīdzēt, ja jūsu rīcībā ir daži dažādi hanteles, tādā veidā jūs varat tos apmainīt, lai atrastu vislabāko izmēru katram pārvietojumam.) Šī pieeja uzsver celtniecības spēks; un, lai gan temps šeit ir nedaudz lēnāks - jūs vēlaties, lai kontrolētu reps, un katra kārta beigās atkal atgrieztos, lai palīdzētu palielināt liesās muskuļu masu un lāpas ķermeņa tauku.

Jūs nevarat kļūt nepareizi ar kādu no metodēm, tāpēc sajauciettas atkarīgs no tā, kā jūs sajūta šo dienu. Tas pats attiecas arī uz to, kad un kāpēc jūs izmantojat šo treniņu: tas var būt finisher, kas izspiež vēl vairāk no lielas sviedru sesijas; vai ātra ķēde, kad jums ir īss laiks; vai, tas var būt jūsu iet, ja jūs vienkārši nav garastāvoklis, lai atcerētos ilgu, sarežģītu rutīnu vai sporta zāle ir pārpildīta, un jūs vienkārši vēlaties iekļūt un izkļūt. Neatkarīgi no tā, kā jūs to sajaucat, jūs katru reizi saņemsiet pilnīgi efektīvu ķermeņa kopējo treniņu.

Pievērs uzmanību: