/ / 5 veidi, kā iegūt vislabāko no jūsu ķermeņa treniņiem

5 veidi, kā iegūt vislabāko no jūsu ķermeņa treniņiem

ķermeņa svara treniņa padomi

1. PLAY WITH TEMPO

Palēniniet nosēšanos, atslodzes un kāju pacēlājusviņiem grūtāk - jūsu muskuļi pavadīs papildu laiku sasprindzinājuma laikā. Paātrināt dinamiskās kustības, piemēram, kalnā kalnā, dēļu kakliņus un augstiem ceļgaliem, kas apmācīs jūsu anaerobos sistēmu, lai izveidotu lielāku jaudu un lāpas papildu celmus.

ķermeņa svara treniņa padomi

2. DARBA PROP

"Ķermeņa svars" nenozīmē nēIekārta - tikai neuzpildīta veida. Mēģiniet pacelt savas kājas ar sola uz glute tiltiem un lunges. Augstums palielina izaicinājumu, palielinot attālumu, kāds jātērē pret smagumu. (Torch fat, fit fit, un justies lieliski ar sieviešu Veselības Viss 18 DVD!)

ķermeņa svara treniņa padomi

3. MOVE AROUND

Pievienojot sānu, priekšu vai atpakaļ kustību uzjebkura vingrinājums (domājiet, ka, paceļot rokas uz augšu vai pārejot kājām uz otru pusi pēc plāksnes) pievelk muskuļus, kas var būt tikai čilli ". Vairāk muskuļu aktivācijas = labāk sadedzināt.

ķermeņa svara treniņa padomi

4. UZSTĀDĪT RATI

Jo īsāks intervāls "on", jo grūtāk tuvajadzētu strādāt. Lai palielinātu jūsu intensitāti, samaziniet šo intervālu līdz 20 vai 30 sekundēm un dodiet sev papildus laiku, lai labāk atgūtuos. Vai arī saglabājiet savu darba intervālu vienādi un sakārtojiet savu atpūtas laiku, lai jūsu ķermenis paliktu augstas intensitātes tauku slāpēšanas zonā.

ķermeņa svara treniņa padomi

5. CREATE COMBO

Veikt ceļu, kuru esat paveicis tūkstoš reižu (skatotiespie tevis, squats) un pievieno otru (zvaigznīte, lēciens, kick, jebko, kas plūst) uz to. "Kad vingrinājums izskatās citādi, tas jūtas atšķirīgs, kas stimulē jūsu prātu un ķermeni," saka Akande.

Šis raksts sākotnēji tika publicēts 2016. gada novembra numurā Sieviešu veselība, tagad ir pieejami kiosks.

Pievērs uzmanību: