/ / Sculpt savu sānu un augšstilbiem ar šīm 4 kaloriju spridzināšanas pārvietojas

Sculpt savu sānu un augšstilbiem ar šiem 4 Kaloriju spridzināšanas pārvietojas

Šā viena hanteles kompleksa pirmā puse irkas paredzēti, lai stiprinātu jūsu glutes, hamstrings, kvadrociklu un kodols. Jūs vēlaties koncentrēties uz to, lai saglabātu katru reportu, kuru patiešām kontrolēja. Padomājiet par savu lūpu spiedīšanu, kad atgriežaties stāvēt uz priekšu ielādētajā "labā rītā", pārvietojiet un nospiežot pa priekšējo papēdi ikvienā pusē. (Saspiediet treniņus ar sieviešu veselību 20 minūšu treniņu DVD.)

Šīs pēdējās divas šīs kārtības kustības iet uzPaņemiet lietas uz augšu, nodrošinot vēl lielāku sadedzināšanu ar tām pašām muskuļu grupām, īpaši jūsu kodolam. Izmantojot tikai vienu hanteli, katrs kustības vienīgi izaicina visu jūsu kodolu, lai strādātu daudz grūtāk.

Galvenais, lai maksimāli izmantotu šo treniņuizvēlas svaru, kas jūtas sarežģīts; lai izvēlētos smagāko svaru, kas ļauj jums veikt mainīgu hanteles šūpošanos un "karsto kartupeļu" tupus ar atbilstošu formu. Gala rezultāts: tikai dažu kārtu laikā jūs palielināsiet muskuļaudu masu, palielināsit kodola spēku un stabilitāti, uzlādēsiet nopietnas kalorijas un pārtrauksiet vielmaiņu pārāk lielā ātrumā, palīdzot jums sadedzināt kalorijas ilgi pēc sporta prombūtnes.

Pievērs uzmanību: