/ / Tas ir, kā Sculpt jūsu Abs un kājas tikai divu minūšu laikā

Tas ir, kā Sculpt jūsu Abs un kājas tikai divus minūtes

Šī fun rutīna izmanto vienu no visvairāknepietiekami novērtētas sporta nodarbības: piekrauts pārvadāt. Tas var nešķiet daudz, bet tas ir daudzu labāko treneru iecienīts dinamiskā priekšrocību sarakstā. Tas uzlabo saķeri ar stiprību, kas var netikt noskaņots viss, kas ir svarīgs, bet tas ir būtiski, lai varētu pacelt smagākus svarus virknē vingrinājumu, kā arī apgūt tādas kustības kā činups un pullups. Bet vairāk par to, kas iekrautas, ir funkcionāls, ar zemu riska pakāpi saistīts uzdevums, kas viss strādā: jūsu pleciem, kodolam un kājām. Pēc pāris nedēļām jūs pamanīsiet, ka citi svērtie vingrinājumi ir vieglāki, un jūs veidosiet stabilāku krustu spēku un līdzsvaru. Saraksts turpinās un turpinās.

Apvienojumā ar diviem citiemvingrinājumi - kardiotivējošs, glute aktivizējošs slēpotāju svārstības un apakšējā ķermeņa skulptūras reversās lunges - jūsu rokas un kājas kratīsies beigās šo komplektu. To var izdarīt divos veidos: jūs varat izvēlēties svaru un to izmantot visā ķēdē; vai vairāk problēmu, jūs varat paķert divus līdz trīs hanteles pārus - viens ļoti smags, viens diezgan smags, un viens nav tik smags. (Manuprāt, tas varētu būt kaut kas līdzīgs 50 gadu vecumam, 35 gadu pāris un 10 vai 15 gadu pāris. Spēlējiet apkārt, izmantojot dažādus svarus, lai iegūtu izpratni par to, kas jums izaicinās, neapdraudot jūsu veidlapu.)

Ja jums ir daudz brīvas vietas, varat iestatītTas ir kā braukšanas urbis: atstājiet diezgan smago svaru jūsu "sākuma" punktā, tad novietojiet ne tik smagus svarus aptuveni 20 līdz 30 pēdas (ideālā gadījumā jūs vēlaties, lai varētu pabeigt 30 sekundes ielādes pārvadāt vienā virzienā). Atgriezieties sākumā un uzņemiet savus ļoti smagos svarus un veiciet pārnēsāšanu uz otru galu. Novietojiet tos un paņemiet ne tik smagus svarus, lai veiktu slēpotāju šūpoles, un pēc tam greifers tos smagos, lai atkal veiktu otro vilcienu un atgrieztos sākt. Atkal, nomainiet tos diezgan smagajiem hanteles un pabeidziet reversās lunges. Stingri uz vietas? Jūs varat darīt to pašu shuttle-like setup, bet saglabāt abus papildu svaru pāri "sākuma", un vienkārši iziet un atpakaļ, atkārtoti, cik nepieciešams 30 sekundes. (Visu ķermeni apstrādājiet tikai 18 minūtes ar sieviešu veselības aprūpi Viss 18 DVD!)

Jūs varat veikt dažas komplektus kā finisher pēc jebkurakopējā ķermeņa trenažieru zāle, vai kā veids, kā pievienot dažu ātru un funkcionālu pacelšanu pēc treniņa vai kardio treniņa. Lai veiktu atsevišķu sviedru sesiju, mērķis ir pabeigt sešus kopējos posmus 18 minūšu treniņam.

Pievērs uzmanību: