/ / Kāpēc tu

Kāpēc tu

spēka mācības kļūdas

Šo rakstu rakstīja Bills Phillips un mūsu partneri sniedza šeit Rodale Wellness.

Gūt muskuļu un izturību, patiesībā ir diezganviegli, kad sākat trenēties. "Jūsu muskuļi iet cauri mācību procesam, tāpēc gandrīz viss, kas jūs izraisa izaugsmi," saka Mike Boyle Mike Boyle stiprība un kondicionēšana Mobs, Masačūsetsā, Mike Boyle, A.T.C. "Bet galu galā jūsu muskuļi pielāgojas, un jums ir jāapgūst gudrāki, lai redzētu rezultātus."

Jūs, bez šaubām, pieredzējuši šo sienu - biežiko sauc par plato - kur neatkarīgi no tā, ko jūs darāt, progress nenotiek. Ja vēlaties turpināt progresēšanu, jums ir jācīnās pret saviem muskuļiem jaunos un inovatīvos veidos. Sāciet, izmazgājot šo bieži sastopamo kļūdu fitnesa plānu.

Kļūda # 1 Jūs neuzmācat savas kājas

Daudzi cilvēki kļūst par smagiem treniņiem. "Viņi pārāk koncentrējas uz spoguļa muskuļiem - krūtīm un rokām," saka Boyle. Īsta fitnesa zīme ir muskuļu aizmugure. "Jūsu lielākie muskuļi ir jūsu zemākajā ķermenī, un apmācot tos atbrīvo hormonus, kas palielina izmēru un spēku visur citur."

Izmēģiniet šo: Paaugstināts muguras kājas sadalījums tupēt. Turiet stieni pāri augšējai aizmugurē, izmantojot pārmērīgu saķeri. Pieņemsiet pakāpenisku nostāju, kreiso kāju uz priekšu un labo kāju atpakaļ uz 6 collu soli vai kastīti. Nolaidiet savu ķermeni, cik vien iespējams, un pēc tam atlaidiet to atpakaļ sākuma stāvoklī. Do 10 reps, slēdzi kājas un atkārtot. Tas ir 1 komplekts; do 3

Kļūda # 2 Tu pārāk daudz

Mežu reģistrēšana nav pilnīga laika izšķiešana ", bettas ir tuvu, "saka Boyle. Tas ir tādēļ, ka jūsu ķermenis ātri adaptējas pie atkārtotas kustības, un tas īslaicīgi darbojas." Plus, skriešana neaktivizē jūsu ātri raustās muskuļu šķiedras, "viņš saka, kas ir lieliski tauku degļi un ķermeņa celtnieki.

Izmēģiniet šo: Intervāli - īss intensīvas darbības pārrāvumskam seko aktīva atpūta. Iestatiet skrejceliņu uz 8 procentu slīpumu un palaidiet 30 sekundes. Pēc tam atstājiet vienu minūti. Dariet to 10 reizes. Šāda veida apmācība veicina aerobos un anaerobos rezultātus, kas ir ievērojami lielāki nekā ar stabilu sirds darbību, saskaņā ar nesen veikto pētījumu Strength and Conditioning Research Journal.

Kļūda # 3 Jūs pacelieties pārāk lēni

Sprāgstvielu pacelšana rada strauju peļņu. Kāpēc "Tas aktivizē daudz ātrāk saprotamās muskuļu šķiedras, kurām ir vislielākais izaugsmes potenciāls," saka Boyle. "Tātad pacelieties, kā jūs to domājat." Jūs arī paaugstināsit savu sirdsdarbības ātrumu, palielinot kaloriju sadedzināšanu.

Izmēģiniet šo: Veiciet katra treniņa pacelšanas fāzi tik ātripēc iespējas. Faktiskais lifta ātrums nav svarīgs. "Kamēr kustība ir sprādzienbīstama," saka Boyle, "jūsu ķermeņa pieņems darbā ātri saķeres šķiedras." Tad ņemiet vismaz divas sekundes, lai samazinātu svaru.

Kļūda # 4 Jūs paliekat savā komforta zonā

Profesionālie sportisti nepaslikt savas spēles, strādājot pie viņu stiprajām pusēm; tie arī novērš trūkumus. Tātad jums vajadzētu. "Veicot tikai kustības, ar kurām esat pazīstams, ir kopija," saka Boyle.

Izmēģiniet šo: Veic savienojumu vingrinājumus (tas ir, pārvieto tomērķēt vairākus muskuļus), piemēram, smaguma pakāpieni, zibspuldzes un kritieni. "Viņi ir daži no visgrūtākajiem, ko jūs varat darīt, un jūs nevarat nopietni gūt labumu bez viņiem," saka Boyle. Izmēģiniet slodzi un redzēsiet to, ko nozīmē Boyle. Bet padariet to vēl efektīvāk, izmantojot dažas vienkāršas tweaks. Stāviet uz divām 25-mārciņas plāksnēm un izmantojiet saķeri, kas ir divreiz pleca platumā. Abas variācijas palielinās uzdevuma kustības diapazonu, liekot jums veikt vairāk kopējā darba.

Pielāgots no Labāka cilvēka projekts

Pievērs uzmanību: