/ / Sculpt spēcīgāka laupījums ar šīm 3 Glute Bridge variantiem

Sculpt spēcīgāku Booty ar šiem 3 Glute Bridge variantiem

Es pirmo reizi dzirdēju par "froggers" no go-to puisis par glutes, Bret Contreras. Mēs tos vadījām Sieviešu veselība kā daļa no glute aktivācijas iesildīšanās. Un jā, kamēr viņi izskatās kaut ko smieklīgi, pēc tam, kad tos pievienoja savai regulārajai iesildīšanās rutīnai (līdztekus glaimojošām atzveltnēm, dažiem standarta glute tiltiem utt.), Es ticēju, ka šis solis mani sagatavoja darbam.

Pavisam nesen es izlasīju dažas Bret ieskatuspar to, kā viņam patīk izbeigt katru treniņu, it īpaši viņa smagajā tukšajā un nūjiņcilvēku dienās - ar dažiem augsta līmeņa glute darbiem. Tas ir, kur iestājas glute tilti. Man patika koncepcija: lai gan viņš un daudzi citi mūsu iecienītākie eksperti, šķiet, nepārtraukti piekrīt, ka svērtās gūžas virzieni un krītoši ir viens no viņu iecienītākajiem pasākumiem, lai palīdzētu sievietēm izaugt savus glutes, t kaut ko lielākā daļa sieviešu var darīt dienu un dienu. Pievienojot dažus augsta līmeņa neitralizējošus vingrinājumus pēc kopējā ķermeņa vai ķermeņa koncentrētas stiprības treniņa, var palīdzēt "izdegt" jūsu glutes, lai jūs vairāk nogurumu šīs šķiedras. (Kas, atcerieties, ir laba lieta: tas palīdz viņiem kļūt spēcīgākiem.)

Kad es sāku spēlēt, izmantojot šospēc manām treniņām es pamanīju, ka pēc labāko un visnopietnākā priekšteča sajūtas esmu sajutis pēc dažu glute tilta variāciju kombinācijas: nedaudz paceltas pirkstiem, papēži nedaudz izauga un pēc tam beidzās ar froggeri. Es ieteiktu sākt no apļa beigām (30) un mēģināt iet no viena kustības uz otru ar mazu vai nav pauzes starp. Tas vajadzētu apdegums, lai to turpinātu. Sāciet ar vienu no šiem trim vingrinājumiem un pakāpeniski izveidojiet vai nu kopējo reps (līdz 50), vai arī pievienojiet papildu komplektu. Apies apies, dāmas!

(Sievietes Veselības jomā tikai 18 minūtes pievelk savu ķermeni no galvas līdz kājām Viss 18 DVD!)

Pievērs uzmanību: