/ / 6 Pārvietojas, lai izlīdzinātu jūsu apakšējo Abs

6 Pārvieto, lai izlīdzinātu savu apakšējo Abs

Tas ir viens no galvenajiem jautājumiem, pie kuriem mēs nokļūstam Sieviešu veselība: Kā es varu saņemt plakanu zemāku abs? Bez šaubām, tas ir viens no visvairāk nomāktajām jomām, lai samazinātu un stiprinātu.

Sāksim ar kaut ko, kas, iespējams, ir daudzjūs esat dzirdējuši, ka mēs iepriekš sakām, bet mēs nekad to nevaram pateikt pārāk daudz: virtuvē tiek izgatavots Abs. Liels (milzīgs!) Gabals no puzzle, kas nodarbojas ar jūsu midsection ir uzturs. Tātad, ja jūs cīnās ar ķermeņa svara samazināšanos ap vēderu, jūs vēlaties pārliecināties, ka jūs domājat par savu uzturu, kā arī ne tikai jūsu galveno kustību.

Ak, un vēl viena lieta, ko jūs, iespējams, dzirdējāt, saka: Taustiņš, lai palielinātu tauku daudzumu, izmantojot treniņus, strādā vairāk muskuļu. Tas nozīmē, ka izolācijas kustības (jā, pat tās, kas attiecas uz jūsu zemāko abs) vairumā gadījumu nebūs tik efektīva, lai mainītu jūsu silueta formu, jo kopējā ķermeņa rutīnas būs.

(Sievietes Veselības jomā tikai 18 minūtes pievelk savu ķermeni no galvas līdz kājām Viss 18 DVD!)

Tas nenozīmē nulles iestatīšanu jūsu zemākajā abstaču tam nav priekšrocību - tikai to, kas jāpatur prātā, domājot par to, kāpēc jūs veicat dažādus treniņus. Mēģiniet pievienot šo rutīnu vienu vai divas reizes nedēļā - tas var būt daļa no aktivizēšanas iesildīšanās pirms jebkāda treniņa, vai pēc atkārtotas trenēšanas atkarībā no centra. Šī ķēde ne tikai darbojas zemāka abs no katra leņķa, bet arī pieņem darbā jūsu dziļi kodols muskuļus un palīdz uzlabot elpošanas kontroli. (Tas arī iesaista jūsu iegurņa grīdas muskuļus, kas nāk ar oh-tik daudziem atzinīgi pabalsti sievietēm.)

Iegūstiet vislabāko no šīm kustībām, koncentrējoties uz savu elpošanu un domājot "lēni un kontrolēti" caur katru rep. Ja jūs nejūtat to zemā abs, pauzē, atiestatīt un palēnināt to.

Pievērs uzmanību: