/ / Pievelciet savu sānu, kāju un augšējo ķermeni tikai 4 pārcelšanās laikā

Pievelciet savu sānu, kāju un augšējo ķermeni tikai 4 pārcelšanās laikā

Veikt vislabāk neatkarīgi no tā, kāda veidatreniņu, kas jums patīk, jums ir jābūt ātrai, spēcīgai, elastīgai un līdzsvarotai. Jums ir vajadzīga jūsu labā roka, lai tā būtu tikpat spēcīga kā jūsu kreisajā pusē, jūsu kreisā kāja būtu tikpat spēcīga kā jūsu tiesības, un tā tālāk un tā tālāk. Tieši tāpēc vienpusēja apmācība ir galvenais uzdevums jebkurā treniņa režīmā.

Lieta ir katrai sievietei neatkarīgi no viņassporta nodarbības vai mērķi, var gūt labumu no vienpusējas apmācības. Tas ir tāpēc, ka vienlaicīga ķermeņa viena ķermeņa svara palielināšana dod priekšrocības, ko vienmērīgi noslogo spēka veidošanas kustības (domājiet, ka jūsu tērpšana vai piespiežīšana) neizbēgami palaista garām. Viena darba puse patstāvīgi palīdz jums lāzera izmantošanu tikai uz šiem muskuļiem, palīdzot jums veidot lielāku spēku, pilnveidot savu formu un identificēt vājās puses. Turklāt jebkurā laikā, kad jūs strādājat vienā pusē, nevis otru, tas rada papildu izaicinājumu jūsu kodolam, kam jāstrādā, lai līdzsvarotu rotācijas trajektoriju no svērta puses.

Laika gaitā jūs pamanīsiet, ka pievienojat šim veidamno treniņa palīdzēs uzlabot jūsu vispārējo spēku, ātrumu un līdzsvaru - lietas, kas jums palīdzēs spēlē, palaižot vai pat šūpojot pāris super stilus. (Atmest, pārspēt stress, un justies lieliski ar Rodale jauno ar Joga DVD!)

Šajā treniņā ir divas kustības, kuras varbūt pārsteidzoši grūts. Pirmkārt, solis uz augšu. Tas ir lielisks uzdevums, lai izveidotu izturību jūsu kvadrociklu, šķēpstiņu un lūpām, taču viena no visbiežāk pieļautajām kļūdām ir nospiežot ar savu neprofesionālo pusi (a.k.a., pēda, kas nesakņo uz soliņa). Daudzi cilvēki pat nezina, ka viņi to dara, bet tas mazliet lielais atlaide atvieglo kāju, kas ir domājams lai strādātu, samazinot efektivitāti. Tā vietā jūs vēlaties koncentrēties uz stumšanu caur papēdi jūsu priekšējās kājas un tikai izmantojot muskuļus jūsu priekšējā galā, lai palīdzētu jums nokļūt līdz stāvam. (Pārāk grūti? Mēģiniet izmantot apakšējo soli vai stendu un veidojiet savu kāju stiprumu.)

Otrkārt, vienrindas rinda. Kad izdarīts pareizi, šis pārvietojums ir apmēram tikpat labs kā jūs varat saņemt, lai sasniegtu muskuļus starp un zem jūsu plecu lāpstiņas, un tas pieņem jūsu kodols par kādu lielu stabilizāciju kā prēmiju. Bet esmu pārsteigts par to, cik reizes esmu dzirdējis sievieti, pastāstiet, ka viņa domāja, ka tas ir tricepss treniņš. (Tas nav). Kad jūs esat iestatījis šo kustību, padomājiet par muskuļiem, kuriem tev vajadzētu strādāt - savu latu, augšējo muguru, savu kodolu. Tad, noturot muguru dzīvokli, sākumā pavelkot plecus atpakaļ un domājot, "izstiept jūsu pecs", kad jūs rindā svaru uz augšu par katru rep.

Pievērs uzmanību: