/ / 4 minūšu ķēdes treniņš seksīgām ierīcēm un Abs

4 minūšu ķēdes treniņš seksīgām ierīcēm un ABS

Lielākoties man patīk koncentrēties uz kopējo ķermenitreniņi. Kāpēc Kad jūs jau esat nospiests uz laiku, treniņš, kas mērķē uz visām jūsu galvenajām muskuļu grupām, dos jums visvairāk sprādzienu par jūsu buks.

Tas nozīmē, ka ķermeņa specifiski treniņi var būt lielspapildināt savu nedēļas kopējo ķermeņa rutīnu. Tas, ko es mīlu par šo treniņu, ir tas, ka tiek ņemts vērā kopējā ķermeņa treniņa princips, lai iesaistītu cik vien iespējams lielas muskuļu grupas, bet koncentrējas uz ķermeņa augšdaļu un kodolu. Rezultāts: tā vietā, lai izvairītos no izolācijas kustībām, piemēram, tricepsa dipas un bicepsa cirtas, jūs katru rindiņu strādājat ar muskuļu komandu, lai galu galā jūs iegūtu spēcīgāku, vairāk veidotu ķermeņa augšdaļu.

Labākā daļa? Lai iegūtu lieliskus rezultātus, jums nav jāpavada tonna laika svīšana. Ar pareizo svaru un pareizu formu šī shēma aizņems tikai četras minūtes. Tieši tā. Jūs to varat izdarīt pats, vai arī pievienojiet to kā gala apdari kopējā ķermeņa treniņam, lai sniegtu jums vairāk ķermeņa apdeguma. Man patīk mest to līdz trenažiera beigām sporta zālē. (Kā skrējēji, daudzi no mums bieži vien aizmirst stiprās ķermeņa augšdaļas un kodola svarīgumu - tas ir jauks veids, kā kompensēt visu šo zemāko ķermeņa darbu, neuzņemoties pārāk daudz laika.) (Tonizēt, pārspēt stress, un justies lieliski ar Rodale jauno ar Joga DVD.)

Pielāgojiet svarus, kurus izvēlaties, pamatojoties uz to, kā jūsizjūt šo dienu. Iet mazliet smagāk, ja jūtaties stipra, vai tas ir vienīgais treniņš, ko jūs darāt, un nedaudz mazliet vieglāks, ja jūtat nodokļus vai izmantojat to kā finišēšanas ķēdi pēc grūts treniņa. Koncentrējieties uz to, lai visa ķēdes garumā saglabātu saspringto taisni no galvas uz papēžiem (domā par katru glāstīšanas laikā aktīvi saspiežot savus glutes un savu kodolu!) Un "mierinot" gurnus. (Tas nozīmē, ka, sakot ar svaru vai velcot to zem tevis, jūsu mērķis ir noturēt jūsu gurnus pēc iespējas neitrālāk - vienmērīgi un grīdai pretī, nevis šūpoties uz pusi vai uz augšu un uz leju). Šīs divas lietas būs ne tikai palīdzēsim aktīvi darboties savā kodolā, viņi arī palīdzēs jums atvairīt muguras sāpes.

Pievērs uzmanību: