/ / Labākais stiprības treniņš, lai izpostītu vēdera tauku

Labākais stiprības treniņš, lai izpostītu vēdera tauku

spēka treniņu vēdera tauku

Jūs jau zināt labāko kardio treniņu, lai uzbruktuvēdera tauki. Bet, ja jūs meklējat vairāk noapaļotas rutīnas, labi, tas ir, kur intensitātes apmācību nāk. Jā, mēs esam runājuši par to, kā taukus, kas samazina taukus, faktiski nav lieta. Bet patiesību: zaudēt taukus pa visu būs sagrieziet savu vidusdaļu.

Lai to izdarītu, kardio ir absolūti nepieciešams, betspēka apmācība ir otrs mīkla. "Strength apmācība attīstīs liesos muskuļu audus, kas palielinās tauku daudzumu, ko jūs varat zaudēt," saka Emīlija Hutchins, Čikāgas bāzētais Nike NTC Master Trainer & Run Coach.

Plus, kā viņa atzīmē, ja jūs esat iestrēdzis asirds-smagā programma, jūsu fitnesa faktiski var būt plakankalns. "Stiprības apmācība palielinās jūsu slodzi, lai jūs varētu grūtāk izdarīt, veicot šos kardio treniņus, palīdzot padarīt vēl lielāku peļņu," viņa saka.

Tātad jautājums kļūst: Ko jums vajadzētu darīt sporta zālē? Augstākas intensitātes intensitātes sesijas, kas koncentrējas uz ķermeņa funkcionālajām un dinamiskajām kustībām (a.k.a., kā jūsu ķermenis pārvietojas katru dienu), būs visefektīvākais un laika ziņā efektīvākais veids, kā palielināt tauku dedzināšanu un muskuļu veidošanos. Turklāt spēka treniņam ir labvēlīgs efekts, palielinot kaulu blīvumu, lai jūsu skelets saglabātu spēcīgu vecuma pakāpi.

Izmēģiniet šo tauku slīpēšanas treniņu

Hop uz ātrgaitas, lai glaimotu abs ar šopiecas kustības treniņš no Hutchins. (Vairāk par programmu Nike + Training Club varat atrast, izmantojot bezmaksas iTunes un Android ierīci.) Lai saglabātu sirdsdarbības tempu visā, izpildiet 30 darba sekundes, kam seko 10 sekunžu pārtraukums. Izvēlieties svarus, kas pēdējo dažu sekundes no katra intervāla ir grūti pabeigt ar atbilstošu formu.

Pabeigt ķēdi trīs reizes, ņemot laiku, laiatgūties starp katru kārtu. (Padomā: laiks, kad tas tev dos vajadzīgo ūdeni.) Cits ieguvums, veicot laikapstākļu Tabata stila treniņu, ir tāds, ka, kad jūs dodaties pret pulksteni, nevis tendenču skaitīšana, saka Hutchins.

Ak! Jūs redzēsiet, ka tie neietver tipiskus kodolieroči - šeit šeit nav situps. Bet šie kustības piespiež jums iesaistīties jūsu abs visā, kas būs izaicinājums šiem muskuļiem.

spēka treniņu vēdera tauku

Hanteles tupēt līdz plecu nospiedumam: Turiet svaru katrā rokā un salieciet ceļus uz90 grādi, lai nokļūtu tukšu. Kad esat atnākuši no tupēt, nospiediet svarus virs galvas, plaukstas saskaras viens pret otru, iztaisnojot rokas uz pleca nospiediet.

Atpakaļgaitas zibspuldze ar bicepsu čokurošanās: Sāciet ar divām kājām kopā, katrā rokā turiet hanteles. Soli atpakaļ ar vienu kāju uz skalošanu un izpildiet čokurošanās. Alternatīvās kājas.

Pushup ar kalnu kāpnēm: Veiciet trīs atslodzes pēc kārtas, seko 10 kalnu kāpnēm. (Šis un nākamais patiešām palielinās jūsu sirdsdarbības ātrumu, Hutchins saka.)

Burpee līdz plecu presei: Turot hanteles tavās rokās, ielieciet rokasuz grīdas. Pārlēkt ar kājām uz stingrās pozīcijas, tad lēkājiet kājas atpakaļ pret rokām. (Tas ir burpejs.) Pacelieties un veiciet plecu nospiedumu.

Kauss ar kupolu: Turiet hanteles priekšā savu zodu (nēpieskaroties jūsu ķermenim), nokļūstot dziļā plieķu tupināšanā (kājas ir nedaudz platākas nekā gūžas - attālums attālumā, pirksti ir izgriezti). Pro padoms: hanteles saglabāšana šajā pozīcijā palīdzēs labāk aktivizēt jūsu kodolu.

Cik bieži tu to dari?

Jūs negribat atkārtot to pašu spēka treniņu vairāk un vairāk, jo ieguvumi nāk, kad jūs pastāvīgi mainīt lietas, Hutchins saka. (Sajauc to ar spēka treniņiem Sieviešu veselības uzlabošana, lai saņemtu liesu Holly Perkins.) Kad jūs vispirms sākat, veiciet vienu spēka treniņu pirmās nedēļas laikā, viņa saka. Otrā nedēļa: veic vienu spēka sesiju un vienu izturības treniņu. Trešā nedēļa: izmēģiniet divus spēkus un divus izturības treniņus. "Nav burvju zinātnes, bet jūs vēlaties strādāt ar pastāvīgām pārmaiņām šokā un pārsteigt savu ķermeni," viņa saka. "Jūsu rutīnas maiņa palīdzēs atbalstīt tauku dedzināšanu, lai jūs sāktu redzēt rezultātus ātrāk." Jā, lūdzu, un paldies.

Pievērs uzmanību: