/ / 10 Fat-Sprādziena Bootcamp pārvietojas jūs varat darīt, pat ja jums ir nulle kosmosa

10 tauku strūklu bootcamp pārvietojas jūs varat darīt, pat ja jums ir nulle kosmosa

bootcamp pārvietojas

Ir iemesls bootcamp klases ir tik freakin 'efektīvs. Vingrinājumi jūsu iecienītākajā urbšanas seržanta stila kārtībā ir speciāli izstrādāti, lai jūsu sirds sūknēšana un ķermeņa dedzināšana. "Šīs augstas enerģijas pliometriskās kustības piesaista un stiprina jūsu glutes, hamstrings, kvadrociklu un teļu, vienlaicīgi atjaunojot vielmaiņu un palielinot kopējo kaloriju sadedzināšanu," saka Sieviešu veselība fitnesa direktors Jens Ators, C.S.C.S.

Bet tikai tāpēc, ka jūs atrodaties HAM laikātreniņa, nenozīmē, ka jūsu ķermenim ir burtiski sajust sāpes. "Jūs patiešām vēlaties pievērsties" klusām kājām "vai klusi nolaisties pēc katra lēciena, kas palīdzēs mazināt stresu un ietekmi uz locītavām," saka Ator. (Nepieciešams pārtraukums? Mēģiniet nulles ietekmes toneri Sieviešu veselības Flat Flat Belly Yoga DVD!)

Visdziļākā lieta par šīm kustībām: Jūs varat to darīt savā privātās dzīves telpā; viņiem gandrīz nav vietas. Tātad, kad esat pabeidzis savu parasto skriešanu vai velosipēdu, izvēlieties no diviem līdz trīs no šiem vingrinājumiem, lai koncentrētos uz. Pabeigt pēc iespējas vairāk reps pēc iespējas 45 sekundes, divreiz braucot ar katru treniņu. Tagad tas ir finisher jūsu ķermenis neaizmirsīs.

Pievērs uzmanību: