/ / Izlasiet šo rakstu, pirms iegādājies investīcijas pārgājienā ar velosipēdu

Lasiet to pirms investējat pāris apavus ar velosipēdu

labākie iekštelpu velosipēdu kurpes

Tātad jūs esat veicis godīgu daļu iekšējo riteņbraukšanuklases, un jūs zināt, kā pieskarieties to atpakaļ ar labāko no tiem, bet jūs joprojām neesat iegādājies savas velosipēdu kurpes. Kaut arī daži studenti īrē apavus (vai pat nodrošina tos bez maksas), var būt milzīgs ieguvums, pateicoties velosipēdu apavi.

Mēs izlejām internetu un sarunājāmies ar profesionāļiem par to, ko meklēt velosipēdu kurpēs, lai jūs varētu vislabāk izmantot katru klasi.

Kāpēc pirkt velosipēdu kurpes?

Tā kā jebkurš iekšējais riteņbraukšanas entuziasts tev pateiks,Izmantojot īpašus velosipēdu apavus, kas ir jūsu pedāļiem, ir spēļu pārveidotājs. Kāpēc Tas dos jums jaudīgāku, efektīvāku treniņu, ļaujot pārsūtīt vairāk enerģijas no pedāļa insulta uz velosipēdu.

Melisa Olgun, riteņbraukšanas instruktors UforiaStudijas Sanfrancisko, paskaidrots, ka "velosipēdu kurpju stīvs prieks pārnes spēku no kājām tieši uz velosipēdu, nevis kļūst absorbēts jūsu apavu spilvenā".

Turklāt velciet pareizi aprīkotus velosipēdu apavusvar palīdzēt novērst ievainojumus, "novēršot kāju un potīšu kustību klases laikā un noturot ķermeni pareizi," viņa piebilst. Un, ja jums ir konkurences raksturs, tas var palīdzēt jums kļūt par spēcīgāku braucēju (sveiks, līderu saraksts!) Un saglabāt traumu brīvību. Riteņbraucējam specifiski apavi palīdzēs jums papildus četrgalvju ķermenim sadarboties ar saviem balss cīpiem, teļiem, lūpām un kodolu.

Kāpēc ne īrēt?

Daudzās studijās ir iespējams nomāt vai saņemt bezmaksas aizdevumukurpes. Kaut arī tas var būt noderīgs jauneklim, ir dažas priekšrocības, ka jums ir sava pāris velosipēdu kurpes. Allie White, Čikāgas riteņbraukšanas instruktors, paskaidro, ka, lai gan viņas studija piedāvā bezmaksas apavu nomas pakalpojumus, "nežēlīgiem iekšējiem riteņbraucējiem vajadzētu apsvērt apavu ieguldījumus, jo katra veida apavu izmēri ir nedaudz atšķirīgi un, tā kā kurpes tiek nēsātas daudziem braucējiem, tie nav atbilstoši tikai jūsu kājām. "

Olgun piebilst, ka germaphobiem valkājot savukurpes arī varētu radīt dvēseles mieru. Lielākā daļa velosipēdu apavi ir ļoti izturīgas un ilgst jūs gadus, īpaši, ja jūs galvenokārt tos izmantojat iekštelpu velosipēdu kategorijās, padarot tos par lielu ieguldījumu jūsu ClassPass rutīnas darbā.

</ p>

Mēs esam gandrīz nedēļas nogalē. Grab jūsu kurpes un iet!

Fotogrāfija, ko ievietojis Spārni Sports (@flywheelsports) par

</ p>

Kādi ir dažādi velosipēdu apavi?

Ir trīs galvenās velosipēdu kurpes: velosipēdu kurpes, kalnu velosipēdu kurpes un iekštelpu velosipēdu kurpes. Katrs veids ir optimizēts kaut ko citu:

Ceļu velosipēdu kurpes
Tie mēdz būt stingrāki nekā kalnu velosipēds un / vai iekšējie velosipēdu kurpes, un ritenis (daļa, kas piestiprinās pedālim) izvirzīta no zoles.

Kalnu riteņbraukšanas stila kurpes
Tie ir gumijoti zole un padziļinājumā. Tās var izskatīties vairāk kā jūsu tipiskie treneri, tātad jums nebūs jāpārslēdz kurpes, lai sasniegtu svarus vai ietvju pēc klases. Iespējamās negatīvās sekas ir smagākas un mazāk efektīvas kurpes.

Apakšas apavus
Apsveriet, ka šie ir kaut kas no hibrīdastarp ceļa un kalnu velosipēdu apaviem, ar vairāk gumijas kāpnēm, nevis ceļa apavu, lai ļautu jums staigāt pa studiju bez slīdēšanas, bet gludāku siluetu nekā kalnu velosipēdu apavi.

Ja jūsu galvenais velosipēdu apavi ir iekštelpāsriteņbraukšanas klasēs, jūs, iespējams, labāk iegādāt pāri, kas pietiekami daudz vilces, lai jūs vertikāli no skapīša istabas līdz studijai. Tie, protams, var tikt izmantoti arī āra izjādēm, taču tie būs nedaudz smagāki nekā tie, kas būvēti vienīgi ceļu braukšanai ar velosipēdu.

Galvenā atšķirība starp dažādu veiduIekšējie velosipēdu apavi ir tāda veida stiprinājums vai stiprinājums, ar kuru kurpes ir saderīgas. Ir divi galvenie stiprinājumu veidi, no kuriem katrs ir savietojams ar cita veida pedāli.

Divu caurumu sistēma (parasti saukta par "SPD"): Iekštelpu telpās ir nedaudz biežāk sastopams SPD cleatsvelosipēdu studijas un iekštelpu velosipēdu kurpes. Balta paskaidro, ka "VPD klipi ir vispazīstamākie, jo lielākajā daļā sporta zālēs būs iespēja izmantot SPD klipu vai sporta zābaku būru. Pateicoties SPD klipiem, ir vieglāk staigāt (tie ir daudz mazāki un plakani). Tomēr jaunāki braucēji var atrast, ka viņiem ir grūtāk piesprādzēt pedāli. "

Trīs caurums (parasti saukta par "Delta"): Atkal, ja jūs plānojat izmantot kurpes nopietnikā arī riteņbraukšana ar velosipēdu, trīskāršā opcija tiek uzskatīta par nedaudz efektīvāku enerģijas nodošanas ziņā. Trīs urbumu sistēma ir retāk sastopama sporta zālēs, taču lielākajās studijās, piemēram, spararata, tiek piedāvāti Delta klipi iekštelpu velosipēdu apavi. Balts arī atzīmē, ka Delta stila klipi "ir lielāki un vieglāk saspiesti, it īpaši, ja iekštelpās tiek braukt nedaudz apgaismotā studijā".

Kas jāatceras, pirms iegādājaties:

Pirms ieguldīt komplektā ar rāvējslēdzēju, jums vajadzētuPārbaudiet savas iecienītās iekšējās velosipēdu studijas, lai nodrošinātu, ka jūsu kurpes būs saderīgas ar to pedāļiem. Gan White, gan Olgun izmanto abus klipu veidus, atkarībā no tā, kur viņi brauc, un atrast abas sistēmas, lai tās būtu ērtas un drošas.

Kad runa ir par pārējo apavu (augšējās, slēgšanas sistēmas, protektora utt.), Jūs varat lielā mērā paļauties uz savu personisko izvēli.

Tālāk ir minētas dažas lietderīgas terminu definīcijas, kuras var rasties meklēšanā, kā arī instruktoru ieteikumi:

Vienīgais: apavu ļoti apakšējā daļa, kas saskaras ar zemi.
Velosipēdu kurpes var būt izgatavotas noplastmasa, stikla šķiedra, oglekļa šķiedra vai šo materiālu kombinācija. Starp šiem trim materiālu veidiem ir pieejamas cenas, salīdzinot ar stīvumu un vieglumu. Plastmasas zoles ir vislētākie, bet visvairāk pakļauti elastībai. Oglekļa šķiedras zoles ir dārgākā, bet arī vieglākā un stingrāka. Tajā pašā laikā stikla šķiedras zoles un maisījumi nokrīt vidū.

Augšējā daļa: kurpes daļa, kas aptver augšdaļas daļu no papēža līdz kājām
Lielākajai daļai iekšējo velosipēdu kurpes ir sintētisks augšējais,kas ļauj pietiekami daudz elpošanas, lai kājas sausā un ērtā visā jūsu ride. Visaugstākās klases velosipēdu kurpes būs itāļu ādas virsu, kas piedāvā nedaudz lielāku veiktspēju, komfortu un stilu - par lielu cenu marķējumu.

Slēgšanas sistēmas: kā jūs nostiprināt savu kāju kurpā.
Visizplatītākais un parasti vispieņemamākaiskurpes ir aprīkotas ar Velcro slēgšanas sistēmām. Tas padara tos īpaši viegli iekļūt un izlaist skapītim, paturot savu apavu uz kājām. Citas iespējas ir mežģīnes, sprūdrata sistēma (kā jūs varat redzēt slēpju zābā) un Boa sistēmu. White iesaka Velcro siksnu ērtības. "Man patīk, ka es varu manu apavu ieslēgt un ātri noņemt," viņa saka.

</ p>

Šī ir jauna nedēļa, un šī #SOULpup ir gatava braukt! Noklikšķiniet uz šiem velosipēdiem šodien pusdienlaikā!

Foto, ko ievietojis SoulCycle (@soulcycle) par

</ p>
Pievērs uzmanību: