/ / 10 dziesmas garantētas, lai palīdzētu jums palaist ātrāk

10 dziesmas garantētas, lai palīdzētu jums ātrāk darboties

runner girl

Mēs visi zinām, ka laba dziesma var būt kopējais spēļu pārveidotājs, kad jūs braucat treniņu cīņa autobusu. (Tavam noteikti ir labs kāds, Kanye.) Tas, ka bumbas jūsu ausīs noteikti jums justies vairāk badass pēdējā jūdzē - bet vai pareizā dziesma patiešām var palīdzēt jums pacelties ātrumā?

Saskaņā ar neseno pētījumu, ellē jā, tas var! Dalhousie universitātes pētnieki Kanādā sacīja dalībniekiem palaist tikpat grūti, kā 20 minūtes, klausoties lēno mūziku, pēc tam atkal klausoties ātras melodijas un vēlreiz ar nulles mūziku (a.k.a., mūsu personīgais murgs).

"Kad dalībnieki klausījās ātru mūziku, viņi skrēja lielākos ātrumos un sirdsdarbības ātrumā," saka pētījuma autore Derek Kimmerly, Ph.D. Bonuss: Viņi to nedarīja justies tāpat kā viņi strādāja vēl grūtāk. Salds darījums, vai ne?

"Mūzika ar vairāk nekā 100 sitieniem minūtē (vai BPM) izrauj jūs," saka Vilsonas Universitātes La Crosse universitātes veikuma laboratorijas direktors Carls Foster.

"Vidējais cilvēks aizņem aptuveni 90 solis uz vienuminūtē braucot, "saka Foster. Viņš saka, ka mūsu smadzenes reaģē uz dzirdi, un mūsu ķermeņi, protams, vēlas sekot līdzi. Tādēļ melodijas ar vairāk nekā 100 sitieniem minūtē padara jūs stingrāku.

Tagad viss, kas jums jādara, ir radīt galīgo zvēru režīma atskaņošanas sarakstu, un mēs esam pilnībā uztvēruši jūs.

Ja neesat pārāk smieklīgs par to, ko melodē, jūs varat izmantot Spotify "skriešana"Režīms. Funkcija izveido atskaņošanas sarakstus, piemēram, "Top Hits Run" vai "Fun Run", un pielāgojiet sarakstā iekļautās dziesmas, pamatojoties uz minūtēm, kuras tālrunis nosaka. (Yay, tehnoloģija!) Varat arī izvēlēties ātrāku tempu, ja jūs meklējat papildu push-and, tā kā jūs lasāt šo, mēs esam guessing jūs esat.

Ja jūs esat nedaudz kontroles ķēms par savu treniņu mūziku, varat pārbaudīt savas iecienītākās dziesmas "BPM uz interwebs, piemēram, šajā vietnē.

No otras puses, ja jūs esat slinks (nav kauns), insteidzieties vai uzticamies mums pietiekami daudz, lai dīdžeja savu nākamo sviedru sesh, mēs esam izveidojuši perfektu mūsu atskaņošanas sarakstu, izmantojot dziesmas ar 125 līdz 145 BPM (kas bija diapazons, ko izmanto Kimmerli pētījumā).

palaist ātru atskaņošanas sarakstu

Izmēģiniet to pats!

Pievērs uzmanību: