/ / Ļoti liela sieviešu īpatsvars sievietes nomierina savus gūžas matus pirms Gyno apmeklējumiem

Ļoti liela sieviešu īpatsvars sievietes nomierina savus gūžas matus pirms Gyno apmeklējumiem

kaunuma matu noņemšana

Pēdējā brīža bikini vaski ir ne tikai brīvdienas vai dienas-nakts sagatavošana: saskaņā ar jauno pētījumu, kas publicēts JAMA dermatoloģija, ļoti daudz dāmu pavada viņu privāti pirms ārsta iecelšanu, kā arī.

Aptaujas laikā pētnieki lūdza 3,372 sievietes vecumā no 18 līdz 65 gadiem par viņu kaunuma matu noņemšanas ieradumiem, 40 procentiem atbildot, ka viņi sakārto savas dāmu daļas pirmsgīniju vizīti. (Neformālā aptaujā WH darbinieki, 58 procenti apgalvo, ka viņi to dara).

Vēl viens interesants tidbits no aptaujas: Pētnieki arī atklāja, ka apmēram 60 procenti respondentu dod priekšroku pilnīgi bezapkurei, un vairāk nekā puse no viņiem apgalvo, ka to dara higiēnas apsvērumu dēļ. Bet mums ir aizdomas, ka spēlē ir arī lielāka kultūras ietekme.

Eksperti teica, ka mūsu apsēstība ar jauniešiem veicina spiedienu, ko sievietes izjūt, lai paliktu vienmērīgi. Diemžēl, sieviešu ķermeņa apmatojums bieži aicina izsmieklu par to, ka tas nav nekontrolējams vai neglābjams.

Pierakstieties Sieviešu veselības jaunajā biļetenā, lai tas notiktu, lai iegūtu populārākos stāstus un veselības mācības.

Bet, ja jūs uztraucas par savu doc ​​spriedumu,Ļaujiet, ka iet: Gynos nedod hoot kas jūsu hoo-ha izskatās. Faktiski kaunuma mata tiek nodrošināta aizsardzība pret baktērijām un nodilumu, tādēļ daži medicīnas speciālisti, iespējams, priecājas par to redzēt.

Apakšējā līnija: katrai savai personai, bet, ja jūs gatavojat ģērbties jūsu ģenitālijas, dariet to gudri un droši, izmantojot šos ekspertu apstiprinātos epilāciju padomus.

Pievērs uzmanību: