/ / 10 Kopējā ķermeņa kombinācijas pārvietošana, kas būs uzpūsti tauki un sagraut jūsu sporta laiku pusē

10 kopējās ķermeņa kombinācijas pārvietojas, kas izbalinās taukus un paildzēs jūsu sporta laiku

combo kustas

Meklējat slepeno mērci, kas padarīs tavutreniņi ir īsāki un efektīvāki? "Kombinētie vingrinājumi dod jums vairāk sprādzienu par savu treniņu buck darba divkāršot muskuļu grupas, nekā jūs parasti darītu izolēti vingrinājumi pašu," saka Sieviešu veselība fitnesa direktors Jens Ators, C.S.C.S. "Tas arī var padarīt jūsu rutīnas efektīvāku un samazināt savu laiku sporta zālē pusi."

Tieši tāpēc mēs lūdzām Jen demonstrēt 10 kombinētas kustības, kas palīdzēs jums iekļūt un iziet no sporta, vienlaikus apstrīdot visu ķermeni:

Viņi ir galvenie, lai apgūtu šo kārtību: "Jūs vēlaties pārliecināties, vai jūs koncentrējatties gan uz vingrinājuma elementiem, gan uz abām daļām, neatkarīgi no tā, kā to sapludināt vienā šķidrumā," saka Ator. "Dažreiz tas var palīdzēt vienkārši teikt kustības nosaukumu vai kustību, kā jūs to darāt:" Squat down, up up. "" (Vērtē vairāk fit-spiration ar sieviešu veselības Ignite rutīnas no Next Fitness Star Nikki Metzger!)

Izvēlieties no četrām līdz sešām kustībām no iepriekšējā videoklipalai sasniegtu līdzsvaru starp vingrinājumiem, kas prasa, lai jūs "rindā" vai "paceltu", un tiem, kas lūdz jūs "nospiest". Veiciet 10 līdz 12 atkārtoti katrā treniņu atpakaļ bez aizmugures, atkārtoti sakopodot kopā divas līdz trīs kopas.

Pievērs uzmanību: