/ / Viens faktors, kas var sabojāt jūsu Booty treniņus

Viens faktors, kas var sabojāt jūsu Booty treniņus

biroja ass

Es uzaugu dejojot konkurētspējīgi un pēc tam turpinājukļūt par manas koledžas deju komandas kapteini. Citiem vārdiem sakot, es pavadīju gadus, atkārtojot manas lielās kicīšus un noturojot manus glute pārnēsājumus, gatavi mani virzīties uz milzīgu lielo spēli pie jebkura astoņu skaita.

Bet pēc absolvēšanas es pārcēlos uz Ņujorkukur es sāku savu profesionālo dzīvi kā žurnāla redaktors. Es devos no dejām visu dienu (un nakti), lai sēdētu uz manas mucas stundām. Drīz vien lietas sāka uzstādīt citādi. Protams, es biju mazāks un guvu mazliet pēckolēģijas "OMG es dzīvoju NYC tagad un ēst picas katru dienu" svaru, bet es arī jutos, mana ķermeņa mainās. Vai tas varētu būt ... biroja ass?

Mēs visi esam dzirdējuši apgalvojumus, ka sēž uz jūsu mucavisa diena var burtiski saplacināt pat visvairāk Beyonce līdzīgu laupījumu, bet vai šie baumas ir legit? Mēs gribējām zināt, tāpēc mēs ieskaitījām Abby Bales, D.P.T., C.S.C.S., fiziskā terapeits Ņujorkas Ņujorkas Fizikālās terapijas fizioterapeitā, lai sniegtu mums zemāko līmeni.

Biroja pakaļ: Faktiskais stāvoklis vai gulēt, mēs sevi pasakām?

Ja jūs domājat, ka sēde mazina tevibootylicious, labi, jums varētu būt taisnība. "Bišu asis ir sarunvalodas vārds, kas ir kulminācija vairākām lietām," saka Bales. Pirmkārt, mēs katru dienu glabājam jūsu dibenus krēslos katru dienu, sacīja viņa. Tā rezultātā "cilvēkiem ir grūti, aktīvi iesaistot savus glutes, lai gan tos stiprinātu, gan veidotu." Tātad, jā, ja jūs nepārvietojat šo laupījumu parastajā, stāvot un, zinot, staigājot, tas varētu kļūst vājāka un zaudē daļu no tās. (Uzziniet, kā pielīmēt šīs līmes, izmantojot Holly Perkins, lai saņemtu sieviešu veselību!)

Nu, tas nav lieliski jaunumi. Kā mēs to novēršam?

"Jo vairāk tu sēdi, jo vairāk tev ir iespējalai attīstītu glaimāku laupījumu, "saka Bales. "Tātad pirmā aizsardzības līnija ir vairāk piecelties." Ja jums ir darbs pie galda, Bales iesaka palikt stāvam stāvam vai staigāt pa piecām minūtēm katru stundu, kad jūs esat nomodā. "Stāvēšanas vietā sēž palielina jūsu gūžas pagarinājumu, un pastaigas apkārt uzlabo jūsu gūžas pagarinājumu un locītavu," viņa saka. Savukārt labāks gūžas pagarinājums ļauj vieglāk aktivizēt šos lūšņus visas dienas garumā un atrodoties sporta zālē.

Vēlaties patiešām uzlabot savu aizmugurējo? "Squats ir zelta standarta vingrinājums glute aktivācijai," saka Bales. "[Viņi] veicina muskuļu hipertrofiju - palielināts izmērs - un tas laika gaitā palielināsies jūsu aizmugurē." Lunges arī palīdzēs mērķēt uz šo teritoriju, viņa saka. Vienkārši neparedzi redzēt visaptverošu laupījumu uz nakti. "Katrs cilvēks reaģē uz dažāda veida izmantošanu, tāpēc dodiet laiku, pirms redzat savu ķermeni, aizpildot šos apple-bottom džinsus."

Izmēģiniet šos 20 squat variācijas, ja jūs cieš no uzvaras garlaicība:

Vai sēžot sabotējot manu visu ķermeni vai tikai manu ass?

Sēdes 24 stundas diennaktī, protams, var nodarīt zaudējumusdezaktivējot lūpu muskuļus. "Sēde samazina asinsrites un muskuļu masu un liek ķermenim būt sliktā stāvoklī," saka Bales. Šīs problēmas ļoti bieži izraisa aptaukošanos, hipertensiju, muguras sāpes un kakla sāpes, kā arī sliktu orgānu funkcionēšanu. Turklāt cilvēkiem, kuri ilgstoši sēž, ir lielāks insultu, sirdslēkmes, diska trūces un depresijas risks. "Galīgais rezultāts: cilvēks, kurš sēž vairāk, vairāk sēdēs vairāk, jo tas sāp staigāt un pārvietoties. Tas ir lejupvērsta spirāle," saka Bales.

Šis galds slouch nedara jums nekādas priekšrocības,vai nu. "Sēde palielina aizmugurējo iegurņa slīpumu, novietojot mugurkaula mugurkaula muskuļus un ligamentas struktūras uz stiept, radot nestabilitāti," saka Bales. Citiem vārdiem sakot, ja jūs pastāvīgi noliecat priekšu, jūs riskējat attīstīt herningu, slīdošu vai izliektu disku. Bet tas vēl nav viss! "Padomājiet par to: ja jūs esat noslīdējis uz priekšu, plaušās kļūst slikti un viņiem ir jāpieliek papildu grūtības, lai paplašinātu," saka Bales.

Tas viss izklausās briesmīgi, bet es nevaru piecelties un staigāt vai doties pie manis galda katru stundu. Kas vēl tev ir?

"Sēdēt garš un apsvērt iespēju ievietot mazu dvieli vaistingra spilvena zem muguras pusi no jūsu krēsla, "saka Bales. "Apsveriet iespēju doties uz darbu un no darba, nevis vadīt transportlīdzekli vai veikt metro." Izstrādājot četras līdz sešas dienas nedēļā, arī tas palīdzēs, jo īpaši, ja jūs pārmaiņus spēlēs no sirds un spēka apmācības, viņa saka: "Labākās zāles ir fiziskās aktivitātes, tomēr jūs var to iegūt. "

Pievērs uzmanību: