/ / 5 lietas, kas notika, mēģinot iet 20 000 soļu dienā

5 lietas, kas notika, mēģinot iet 20 000 soļu dienā

20000 soļu dienā

Šis raksts tika rakstīts aprīļa Rueb un ko sniedz mūsu partneri pie Profilakse.

Sveiki, mans vārds ir aprīlis, un es esmu "Fit Fit-aholic: es katru dienu līdz šim šogad dabūju 10 000 soļus. Un, lai gan tas var izklausīties kā humblebrag, es varu jums apliecināt, ka tas tā nav.

Katru dienu es piespiežu 10K, jo man nav daudzizvēle. Es dzīvoju 2,5 jūdžu attālumā no mana biroja, kas ir 20 minūšu brauciena attālumā, 30 minūšu braucienā ar metro vai 45 minūšu gājiena attālumā. Man nav automašīnas, un taksometri mani bankrotu nedēļā. Ņujorkas metro ir pārpildīts, bieži vien neparedzams, un maksā mēnesī 116.50 USD, ja vien temperatūra nav vienā ciparā vai tā ir lietaina uz sāniem, ejot parasti ir mana labākā izvēle. Tas ir arī garantēts veids, kā iegūt 9000 soļu dienā, padarot manu mērķi 10 000 ne tik daudz izaicinājumu. (Izdzēstiet 22 mārciņas tikai 8 nedēļas un saņemsiet MP3 atskaņotāju!)

Tātad pēc pieciem mēnešiem mežizstrādes laikā lielākā daļamani soļi, vienkārši pārejot uz dzīvi, es sāku justies kā rīkojos viegli. Daži no maniem draugiem ar Fitbits strādā no mājām, katru dienu izmanto automašīnu stundas vai aiziet pensijā, un viņi iegūst to pašu, ja ne vairāk, soļus, nekā es biju. Tātad, pēc vairāku mēnešu laikā, kad mana mērķis tika sasniegts bez lielām pūlēm, es nolēmu piespiest sevi no manas komforta zonas. Lūk, kas notika, kad es mēģināju dubultot savas ikdienas darbības nedēļā.

1. Esmu paveicis mazāk laika.

Vai jūs kādreiz esat redzējuši savas idejasveicot noguruma ārstēšanu? Man ir, kaut arī es esmu redzējis daudz pierādījumu, ka, īstenojot, var patiešām palielināt enerģijas līmeni. Tur ir tikai kaut kas pretējs, lai veiktu nenogurstošas ​​darbības, lai palīdzētu jums justies mazāk noguruši.

Nu, pēc šī izaicinājuma es vairs neesmu askeptiķis. Es ātri atklāju, ka jo vairāk es fiziski uzstājām ķermeni, jo vieglāk bija koncentrēties. Kaut arī man bija jātērē vairāk laika, ejot un strādājot šajā izaicinājumā, es varēju paveikt vairāk nekā parasti. Es pārietu darba uzdevumus pie sava uzdevumu saraksta, piemēram, tas nebija nekas. Es skrēju uzdevumus, kurus es ilgi nedēļas nogalināju. Es vienā dienā arī izlasīju visu grāmatu, un nejauši, es būtiski samazināju savu ikdienas kofeīna devu. Es vienkārši nepieprasīju papildu piemaksu, ka tasi kafijas vai, mana pašreizējā izvēle, var nodrošināt HiBall dzirkstošo enerģijas ūdeni.

2. Es gulēju kā bērns.

Kaut arī šis izaicinājums deva man produktīvāku, tas bija arī neticami fiziski nogurdinošs

Pievērs uzmanību: