/ / Vai Pooping faktiski ietekmē jūsu svaru?

Vai Pooping faktiski ietekmē Jūsu svaru?

Var pavadīt kādu laiku, kad porcelāna tronī mest savu svaru abos virzienos? Kā izrādās, tas var, bet tikai nedaudz, saka Mitzi Dulan, R.D., autora Pinterest diēta. "Tas patiesībā ir diezgan vienkārši," viņa saka. "Atkarībā no jūsu lieluma un regulārā stāvokļa, jūsu kakla svars var svārstīties no viena līdz četrām mārciņām. Tas, visticamāk, būs augstākā galā, ja neesat saņēmis dažas dienas." Tātad, kamēr jūs, iespējams, redzēsiet, ka skaļuma skaitlis nedaudz palielinās, kad tiek dublēts un pēc tam samazinās pēc tam, kad esat atbrīvojies no sevis, pēckings neietekmēs jūsu svaru lielā mērā.


SAISTĪTĀS: 8 iemesli, kāpēc jūs nevarat paup-un kā to novērst

Ja pēc dažām aizcietējdēļām jūs pametat, tad jūsvarētu domāt, ka tu esi zaudējis tonnu. "Dopa var samazināt vēdera uzpūšanos un palīdzēt jums justies ērtāk jūsu džinsiem, lai jūs kopumā justos mazāk," saka Dulans. Bet šī pārsteidzošā sajūta ir vairāk par de-insultation nekā faktiskais ķermeņa masas zudums. "Tas nav tāds pats kā pēc tam, kad tu esi tev sacījis:" Šis ir mans jaunais svars! "Saka Dulans. Viņa iesaka svinēt sevi līdzīgos laikos no rīta, bez drēbēm. "Ja jums ir jādodas uz vannas istabu, ejiet uz priekšu, jo tas mazliet samazina skalu," viņa saka. "Bet, ja jums nav nepieciešams sakropļot, nesēdieties uz tualetes, mēģinot iet, lai jūs sverat mazāk. Tas nebūs būtiska atšķirība. "


Kaut arī tiešais savienojums starp pooping unsvara zudums ir minimāls, ir viens no saites aspekta, kuru jūs varat izmantot savā labā: "Ēst diētu, kas ir daudz šķiedrvielu, izraisa regulārāku darbību, un tas var arī palīdzēt jums zaudēt svaru", saka Brigitte Zeitlin, MPH , RD, barības nesējs pie B Uztura.


SAISTĪTĀS: 15 veselīgas augstas šķiedras pārtikas produkti, kas liek justies pilnīgi un apmierināti


Saglabāt pietiekami daudz šķiedrvielu visu dienupalīdz nospiest pārtiku caur jūsu sistēmu, lai izvairītos no aizcietējumiem, pirms tā sākas. "Tas faktiski stimulē jūsu GI traktu, lai veicinātu kustību," saka Zeitlin. Papildus tam augu šķiedrvielu diēta var palīdzēt novērst atsevišķus vēža veidus, īpaši resnās zarnas, un palīdzēt regulēt cukura līmeni asinīs un samazināt holesterīnu.


Kad runa ir par jūsu svaru, šķiedra aizpilda jūs uz augšutāpat kā dažas barības vielas var. Zeitlin saka: "Fiberi ir trīs lietas: augļi, dārzeņi un veseli graudi." Ja jūs ēdat šķiedrvielu katrā ēdienreizē un uzkodā, pārliecinieties, vai ēdat kādu no šiem pasakainiem pārtikas produktiem, kas veicina svaru zaudējumi un veselīgs dzīvesveids. Turklāt, iespējams, jūs noņemat citas lietas, kas nav tik lielas [no jūsu diētas]. "


Zeitlin iesaka sievietēm izvēlēties no 25 līdz 30 gramiem adiena Centies sautēt ēdienkarti ar augsta šķiedrvielu pārtiku kā daļu no brokastīm, piemēram, glāzē ogas ar grieķu jogurtu (tas ir liels probiotikas, kas "veicina veselīgu GI baktēriju, lai palīdzētu pārvietot lietas tālāk", saka Zeitlin). Pusdienu un vakariņu laikā ir jācenšas ēst divus ēdienus, lai saglabātu jūsu gremošanas sistēmu, un jūsu svars ir pēc iespējas regulārāks.


SAISTĪTĀS: Kā līst vairāk šķiedrvielu jūsu uzturā


Pievērs uzmanību: