/ / Kā jūs vēlaties mainīt savu treniņu kārtējo reizi, ja nolemjat zaudēt svaru

Kā tavai kārtībai ir jāmaina, ja izlemjat, vai vēlaties zaudēt svaru

Mēs par to domājam, ka tev ir diezgan lielas izredzeshit trenažieru zālē regulāri (iet, tu!). Bet, ja jūs esat nolēmis, ka ir pienācis laiks zaudēt dažas mārciņas, vai jūs veicat tik daudz izmaiņas jūsu sviedru sesijā, kā jūs uz savu diētu? Iespējams, nav tik iespējams, labi? Lai gan tas ir lieliski, ka jūs jau esat svīšana saka, ka Alberts Matheny, līdzdibinātājs un treneris, ir viens no vadošajiem pētniekiem, kuri ir iesaistīti pētniecībā un attīstībā. Soho Strength Lab. Tas nozīmē, ka jūs gatavojat sadedzināt vairāk kaloriju, vai jūs esat pieķērusi pie sava galda vai nokļūst uz Netflix. Ja tas nav iemesls, lai mainītu lietas, mēs nezinām, kas ir.


Mēs uzjautājām Matheny par vienkāršiem mijmaiņas darījumiem, kurus varat veiktiegūstiet lielāko kaloriju degumu jūsu buck un dot jūsu vielmaiņu cieto palielināt - spēles, kas veikts svara zudums debesīs. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā sasniegt treniņa atsvaidzināšanas pogu un ātrāk nomest mārciņas.

Sāciet ar spēka apmācību

Ja jūs parasti nokļūstat sporta zālē un darāt dažassirdsdarbība 30 minūtes un seko līdzi ar izstiepšanos, jūs, iespējams, zaudēsiet spēka apmācības priekšrocības, saka Matheny. "Ja jums ir vairāk liesās muskuļu, kas ir aktīvs audu saturs, jūsu vielmaiņas ātrums būs lielāks, jo šie audi turpina sadedzināt kalorijas pat tad, ja jūs to nedarat," viņš saka. Tā vietā, lai saņemtu savu sirds darbību un izkļūtu no tā, Mēģina pāriet uz svara telpu, lai attīstītu vielmaiņas stimulējošo muskuļu un pēc tam pārietu uz kardio. Kad jūs to darāt šādā veidā, saka Matheny, jūs varat izmantot saglabātos ogļhidrātus vai glikogēnu, veicot intensitātes treniņu un pēc tam sadedzinot vairāk tauku kardio.


Izmantojiet smagākus svarus

Vēl viens veids, kā pastiprināt savu kaloriju sadedzināšanu, ir līdzsakot Matheny (piešķirts, tas tiek piemērots tikai tad, ja jūs varat pacelties svarā, neietekmējot jūsu veidlapu). Viņš saka, ka, pievienojot dažas papildu mārciņas, jūs uzliekat lielāku stresu uz ķermeņa (labā veidā) un aktivizē vairāk muskuļu, kas liek vairāk kaloriju, stiprina spēku un paaugstina sirdsdarbības ātrumu.


Strādājiet visu ķermeni

Kaut arī muskuļu izolēšanas kustības, piemēram, bicep cirtas un"Trīspadsmit pagarinājumi var būt lieliski tonizējoši, viņi," sacīja Matēnijs, teica, ka tas nav tik lieliski, sadedzinot kalorijas. "Tā vietā, lai vienlaicīgi tonizētu vienu muskuļu grupu, pārslēdzieties uz kopējo ķermeņa kustību, kas vienlaikus ietver jūsu augšējo un apakšējo pusi. Matheny saka, ka viņš mīl kombinētās kustības, piemēram, hanteles tupus ar piespiežamām spiedienam, jo ​​tie padara jūsu sviedru sesiju daudz efektīvāku un dod jums stipru sirdsdarbību spēka treniņu laikā.


VAIRĀK: 5 veidi, kā palielināt jūsu metabolismu no rīta


Apmainīt 20 minūšu treniņu 20 stundu intervāla apmācībai

Ja jūsu treniņš kļūst nedaudz paredzams, jumssacīja Matheny. Tā vietā, lai noturētu tavā ceļā uz ceļa vai skrejceliņu, pārslēdziet to uz augšu, pievienojot sprinta intervālus savam Viņš saka, ka tas paātrina sirds sūknēšanas ātrumu, sadedzina vairāk kaloriju un piesaista vairāk muskuļu šķiedras.


Pievienojiet slīpumu

Brauciens uz plakanas ceļa ir lieliski un viss, bet tuvarētu darīt tik daudz ar mazliet slīpumu. Samazinot vertikāli, jūs centīsities pievienot stiprības palielināšanas priekšrocības jūsu kardio treniņam, jo ​​jūs iesaistat vairāk muskuļu, saka Matheny. Vienkārši uzmanieties, lai nepalielinātu slīpumu uz skrejceļš vairāk nekā piecus procentus, ja jūs skriešanas, jo sasniegt augstāku varētu būt grūti jūsu Achilles cīpslām un radīt traumu.


VAIRĀK: 7 iemesli, kāpēc kritums ir lielisks laiks, lai uzsāktu svara zuduma mērķus


Padariet savu stieņu skaitu

Pēc grūta treniņa, jūs pilnībā pelnījāt apārtraukums. Bet, ja jūs mēģināt zaudēt svaru, jūs, iespējams, vēlēsities gaidīt, kamēr jūs atkal pagarināsit, lai ļautu atpūsties, saka Matheny. Viņš saka: "Tāpēc, ka jūs varat izmantot savu pagarinājuma laiku kā vēl vienu iespēju sasmalcināt vairāk kaloriju. Piemēram, tā vietā, lai tikai pieskarties pirkstiem, jūs varat pieskarties pirkstiem un staigāt rokas uz priekšu, jūs atkal saņemat stiepjas priekšrocības, bet jūs sadedzināt vairāk cals nekā tikai darot statisku stiepjas.


Saglabāt smagu darbu

Kad jūs beidzot sasniegsiet savu mērķi, tas nenotieknozīmē, ka jums vajadzētu atgriezties pie jūsu pietiekami labas treniņu rutīnas, saka Matheny. "Jūs vienmēr cenšaties attīstīt savu kārtību, lai jūs" nepārtraukti uzlabotu savu spēku un izturību, "viņš saka. Jūs arī varat saglabāt savu svaru un izbaudīt nederīgas lietas, saglabājot izaicinājumu ikdienas kas ietver šos elementus, saka Matheny. Margaritas, šeit tu nāc!


VAIRĀK: 10 veidi, kā saglabāt svaru off par labu


Pievērs uzmanību: